Перший трейлер фільму-продовження «Абатства Даунтон»: «Приїжджають король і королева!»

Вийшов перший трейлер фільму, який продовжує події, описані в серіалі «Абатство Даунтон». Сюжет картини перенесено в 1927 рік, через кілька років після подій, описаних в останньому сезоні.

Дія фільму присвячена підготовці до приїзду в Даунтон короля Георга V і королеви Мері. Щоби підготуватися до настільки серйозного візиту жителі абатства звуть на допомогу колишнього дворецького Чарлі Карсона.

У стрічці з’являться всі основні персонажі серіалу у виконанні тих же акторів. Шанувальники одного з найвідоміших телешоу знову зустрінуть графа Грентема (Хью Бонневілль), його дружину Кору (Елізабет Макговерн), їх дочок Мері (Мішель Докерті) і Едіт (Лора Кармайкл), нового дворецького Томаса Барроу (Роб Джеймс-Колльер), графиню удову Грентем (Меггі Сміт), Ізабель Кроулі (Пенелопа Вілтон) та інших.

На екрани фільм-продовження «Абатство Даунтон» вийде у вересні-жовтні.

Нагадаємо, перші епізоди серіалу вийшли ще в 2010 році. Він одразу ж отримав високі оцінки глядачів. Серіал пережив шість сезонів. Після цього активно обговорювалося можливе продовження серіалу. У 2011 році його внесли до книги рекордів Гіннесса, як «найбільш обговорюваний критиками серіал».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....