Передачі “Світ навиворіт” 10 років: Комаров про історію проекту

11 грудня у відомого телеведучого свято: 10 років тому в ефірі каналу «1+1» вийшов перший випуск проекту «Світ навиворіт»

Ведучий і автор програми «Світ навиворіт» на каналі «1+1» Дмитро Комаров став головним героєм свіжого номера журналу «Теленеделя». В ексклюзивному інтерв’ю спеціально до 10-річчя проекту мандрівник поділився спогадами про найперші випуски тревел-шоу, розкрив секрет незмінною «біблії» програми і розповів про першу в житті відпустку в Туреччині.

Цього року програма «Світ навиворіт» на каналі «1+1» святкує 10-річний ювілей. Хоча спочатку історія популярного тревел-шоу починалася як експромт молодого журналіста і фотографа Дмитра Комарова, який захотів ділитися своїми враженнями від подорожей не тільки за допомогою тексту і картинок.

«Спочатку це виглядало просто як експеримент. Все було настільки новим для мене. Я багато подорожував, і ці поїздки були захоплюючими і екстремальними. На той момент абсолютно не розумів специфіки телебачення і уявляв собі, що буду встигати об’їжджати 10-20 країн щороку і знімати в десятки разів більше. Так я думав тільки в перший рік створення програми», – згадує мандрівник початок історії «Світу навиворіт».

Щороку глядачі «1+1» з нетерпінням чекали нових випусків незвичайного тревел-шоу про «виворіт» життя найвіддаленіших куточків планети. А команда проекту з кожним сезоном намагалася для них щось змінити і зробити кращим. Але при цьому за 10 років точно не змінилася «біблія» програми.

««Світ навиворіт» – це проект про справжнє життя, про те, як живуть в іншій частині планети люди, які, можливо, не схожі на нас зовні, але при цьому у них такі ж цінності і пріоритети. Всі ми, незалежно від розрізу очей, кольору шкіри та інших відмінностей, хочемо одного і того ж – любові і поваги. Я поважаю всіх героїв, будь це творець робота за $1 млн з Японії або людина з племені колишніх людожерів, яка ніколи не користувалась електрикою. Для мене вони рівні. І це один з найважливіших принципів», – зазначив Дмитро.

Крім того, мандрівник розповів, що в цьому році вперше отримав справжнє задоволення від відпустки в Туреччині за системою «all inclusive», у яку він поїхав разом зі своєю дружиною – телеведучою Олександрою Кучеренко.

«Раніше такий відпочинок здавався неприйнятним для мене. Тому що якщо я кудись приїжджаю сам, не можу просто сидіти на пляжі і відпочивати. Але коли з тобою поруч кохана людина, ти дивишся на багато речей по-іншому. Саша розсміялася, дізнавшись, що в свої 37 я вперше поїхав в цю країну по путівці в готель, де все включено», – з посмішкою зазначив Дмитро Комаров.

Більше цікавих подробиць про історію програми «Світ навиворіт», професійне та особисте життя Дмитра Комарова читайте в свіжому випуску журналу «Теленеделя».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....