Відчайдушні шахрайки: дивитися чи ні

Фільм «Відчайдушні шахрайки» з’явиться в українському кінопрокаті дев’ятого травня 2019. Очікуючи на вихід стрічки з яскравими актрисами в головних ролях, розповідаємо цікаві факти про неї.

Про що фільм Відчайдушні шахрайки

Картина розповість про двох шахрайок з різних верств суспільства. Одна з них живе світським життям і промишляє крадіжками ювелірних прикрас. Інша займається дрібним хуліганством, крадучи сендвічі і торти.

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

І раптово їхні інтереси зіштовхуються. Аферистки не хочуть поступитися одна одній і вирішують вибрати одну жертву. За підсумками змагання сторона, що програла забереться геть.

Тепер обидві полюють за мільйонами молодого технічного генія, який зробив статок в Кремнієвій долині. Юнак наївний і нехитрий, а тому потрапляє в пастки обох шахрайок.

Виконавці головних ролей

Головні ролі в картині виконали Енн Хетеуей ( «Знедолені», «Диявол носить Prada», «Війна наречених», «День святого Валентина», «Любов і інші ліки») і Ребел Вілсон ( «Подружки нареченої», «Весільний розгром», «Чого чекати, коли чекаєш дитину», «Удар блискавки», «Ідеальний голос», «Холостячки»).

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

У фільмі також знялися Тім Блейк Нельсон ( «О, де ж ти, брат?», «Скарб», «Сіріана», «Неймовірний Халк»), Інгрід Олівер ( «Докторі Хто», «Смерть на небесах», «Вторгнення зайгонов» ), Алекс Шарп («До кісток», «Як розмовляти з дівчатами на вечірках»), Міна Райаном («Прекрасна сім’я», «Джошуа»).

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

Режисер фільму Відчайдушні шахрайки

Режисером картини є Кріс Еддісон ( «Труднощі асиміляції», «Віце-президент»), для якого вона стане дебютом у повнометражному жанрі.

Над сценарієм працювала Жак Шаффер («Таймер»).

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

Цікаві факти про фільм Відчайдушні шахрайки

«Відчайдушні шахрайки» – другий ремейк комедії «Казки на ніч», знятої в 1964 році, де головні ролі виконали Марлон Брандо і Девід Нівен.

Пізніше в 1988 році картину перезняв Френк Оз. У рімейку кримінальній комедії «Відчайдушні шахраї» знялися Стів Мартін ( «Батьки», «Рожева пантера») і Майкл Кейн («Правила виноробів», трилогія про Темного Лицаря).

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

Спочатку «Казки на ніч» розповідали про шахраїв, які обманюють багатьох дам. На цей раз в інтерпретації британського режисера Кріса Еддісона історія отримала нове прочитання, помінявши головних героїв місцями.

Відчайдушні шахрайки
Відчайдушні шахрайки

Нас очікують кумедні діалоги, неймовірні види, діаманти, велика колекція суконь Енн Хетеуей і безліч жартів від Ребел Вілсон.

ЧИТАТИ ЩЕ