«Оскар»: Кращі фільми за всю історію премії зібрали в одному кліпі

У мережі з’явився ролик, у якому змонтовані кадри з усіх стрічок, що отримали популярну американську премію «Оскар» в номінації «Кращий фільм року», починаючи з 1927 року.

У цій категорії номінуються фільми тривалістю 40 хвилин і більше, в яких не менше 75% фраз вимовляється англійською мовою. Для інших фільмів передбачені категорії «Кращий фільм іноземною мовою», «Кращий художній короткометражний фільм» та інші.

Нагорода Американської академії кіномистецтв вважається однією з найважливіших та найпрестижніших у світі кіно.

На сьогодні лідером за кількістю перемог в цій номінації є кінокомпанія Metro-Goldwyn-Mayer. У скарбниці кінокомпанії — 205 нагород «Оскар», із них 15 — за найкращий фільм.

Першим фільмом, що отримав премію «Оскар» в номінації «Кращий фільм» стала кінокартина «Крила». Німа стрічка розповідає про льотчиків, які беруть участь у Першій світовій війні.

В наступні роки статуетку отримували фільми «На Західному фронті буз змін», «Гранд-готель», «Це сталося якось вночі», «Віднесені вітром», «Найкращі роки нашого життя», «Моя чарівна леді», «Енні Голл», «Титанік», «12 років рабства» та інші.

У 2018 «Найкращим фільмом року» стала драма «Форма води» мексиканського режисера Гільєрмо дель Торо.

ЧИТАТИ ЩЕ

«Людина з фотоапаратом»: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Людина з фотоапаратом» переносить глядача у 1990 рік. Українська Республіка стоїть на шляху самоідентифікації. Фотограф з відділу криміналістики Арістах мріє побудувати кар’єру професійного...