Опубліковано трейлер фільму жахів «Атакан»

У мережі з’явився трейлер фільму жахів “Атакан: Кривава легенда”. У синопсисі уточнюється, що загадкове слово «Атакан» означає кривавий валун, гігантську гранітну плаху, на якій століттями приносили людські жертви язичники, пише CutInsight.

У центрі сюжету перебуває група допитливих студентів-істориків на чолі з молодим викладачем. Вони спускаються в підземелля Петербурга, щоб відшукати даний зловісний камінь… Ну і дуже це вони даремно, звичайно ж, адже “з кожним кроком ситуація виходить з-під контролю” і “попереду їх чекає тільки смерть”.

«Атакан. Кривава легенда» знятий в стилі мок’юментарі і має багато спільного зі зробленими в аналогічній естетиці хоррорами «Піраміда» і «Париж – місто мертвих». Мабуть, є навіть сенс говорити про прямі запозичення, оскільки в «Піраміді» також діє відважна дівчина-археолог по імені Нора.

Режисер – 28-річний дебютант повного метра Олександр Гришин. В ролях: Ксенія Плюсніна, Володимир Кузнєцов, Денис Лукичев, Анна Серпенева і Поліна Сувора.

У прокаті картина стартує в серпні. А прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі «Великий екран» в червні.

Нагадаємо, раніше вийшов трейлер українського фільму жахів Let it Snow, а також зоряної американської комедії для справжніх меломанів «Білл і Тед».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....