Опубліковано новий трейлер комедії «Білл і Тед»

Вийшов новий трейлер комедії «Білл і Тед» з Кіану Рівзом і Алексом Уінтерсом. Через 30 років їх персонажі повертаються на екрани. На цей раз вони здійснять подорож у часі, щоб відшукати пісню, здатну об’єднати і тим самим врятувати світ.

У третій частині пригод Білла і Теда головним героям допомагатимуть їх дочки – Теа (Самара Вівінг) і Біллі (Бригіта Ланді-Пейн).

Прем’єра фільму «Білл і Тед» відбудеться 1 вересня в окремих кінотеатрах, а також на платних відеосервісах. Спочатку фільм планували випустити спершу на широких екранах. Але в зв’язку з пандемією і массовими обмеженнями в роботі кінотеатрів по всьому світу, творці вирішили представити стрічку публіці одночасно і в онлайні.

Режисером стрічки виступив Дін Парізо, відзначений короткометражним «Оскаром», а також берлінським «Золотим ведмедем» також за короткометражку. Сценарій до картини написали Ед Соломон і Кріс Метісон, які працювали над двома першими частинами франшизи.

Нагадаємо, перша частина франшизи – «Неймовірні пригоди Білла і Теда» – з’явилася в 1989 році, а через два роки відбулася прем’єра продовження – «Жахлива подорож Білла і Теда». Вони розповідали про подорожі в часі і історичних героїв у жанрі музичної молодіжної комедії.

Як повідомлялося раніше, вийшов трейлер трилера «Безжальний» з Расселом Кроу в головній ролі.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....