Опубліковано трейлер другого сезону серіалу «Світ Дикого Заходу»

Канал HBO опублікував офіційний трейлер другого сезону серіалу «Світ Дикого Заходу», прем’єра якого відбудеться вже 22 квітня 2018 року.

Другий сезон буде складатися з 11 серій і розповість про нові локації величезного тематичного парку, населеного розумними роботами.

Сюжет всього серіалу заснований на фільмі Westworld (1973) Майкла Крайтона про парк розваг майбутнього, в якому ролі акторів виконують людиноподібні роботи.

Вони намагаються втягнути відвідувачів в різноманітні місії, створені сценаристами. Чергове оновлення програмного забезпечення роботів приводить до появи збоїв, проте чим далі розвивається сюжет, тим більше глядачам здається, що це не програмний збій, а задумка творця Westworld.

У трейлері нового сезону можна було помітити новий парк з японською тематикою ShogunWorld, а на сайті вигаданої компанії Delos Destinations також є згадка про ще чотири парки. В оригінальному повнометражному фільмі Westworld 1973 року, окрім американського «Дикого Заходу» також фігурували європейські парки «Середні віки» і «Стародавній Рим».

«Світ Дикого Заходу» вже став найпопулярнішим серіалом для каналу HBO за всю історію його існування. У проекті знялися такі актори, як Ентоні Хопкінс, Ед Харріс, Еван Рейчел Вуд, Джеффрі Райт, Тенді Ньютон, Джеймс Марсден, Талула Райлі та інші.

https://youtu.be/sjVqDg32_8s

ЧИТАТИ ЩЕ

«Людина з фотоапаратом»: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Людина з фотоапаратом» переносить глядача у 1990 рік. Українська Республіка стоїть на шляху самоідентифікації. Фотограф з відділу криміналістики Арістах мріє побудувати кар’єру професійного...