Наркотики. Мафія. Ібіца: Вийшов трейлер серіалу «Білі лінії»

Netflix представив трейлер свого нового серіалу «Білі лінії». Прем’єра 10-серійного проекту запланована на 15 травня.

У центрі сюжету перебуває дівчина на ім’я Зої Уолкер. Вона приїжджає на Ібіцу, щоб розслідувати смерть брата – знаменитого діджея з Манчестера, чиє тіло виявили через 20 років після загадкового зникнення. Для цього Зої залишила в минулому своє тихе життя і пірнула у вир танцювальних клубів, переговорів з мафією і колоритних подорожей по іспанському острову. Це розслідування заводить її серед іншого і на темну сторону її власної особистості.

Шоураннер серіалу «Білі лінії» виступив Алекс Піна, який відомий своїм проектом «Паперовий будинок». Головні ролі в стрічці виконали Касабланка Педро, Лашер Гільєрмо і Лопес Белен.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери третього сезону серіалу «Вбиваючи Єву» і «Бара «Едді»». Останній зняв режисер Дем’єн Шазелл («Одержимість» і «Ла-Ла Ленд»), для якого це перший досвід роботи в серіалах.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....