Багато негожих днів: стартували зйомки українського серіалу

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку – приступили до зйомок чотирисерійної мелодрами під робочою назвою «Багато негожих днів»

Перші сцени були зняті в красивому куточку столиці – Національному еколого-натуралістичному центрі, що потопає в зелені і дивних рослинах. Тут знімали кадри з головною героїнею – вчителькою музики Катериною Смоліною. Їй доведеться пройти непростий шлях розчарувань: втратити коханих, дізнатися про зраду близьких. Чи впорається вона? І що допоможе нашій героїні пережити цю смугу негожих днів?

Режисер Ірина Громозда, відома глядачам за проєктами «Вір мені», «Папа Ден», «Схованки» і ін., розповідає про нову стрічку:

«Наш фільм – про подруг, одна з яких зраджує. У такій ситуації люди ображаються, проклинають зрадників – та все, що завгодно! Але наша героїня знаходить своє рішення: вона допомагає невірній подрузі, і цим вчинком рятує і її, і себе. У фільмі є ще одна дуже важлива лінія, яка також розкриває стосунки двох жінок: семирічної дівчинки Марійки і дорослої самотньої жінки, свекрухи Тамари Михайлівни. Ця зворушлива лінія – як душа нашого фільму. І якщо додати до цього прекрасного скрипаля, роль якого виконує Петро Риков, – то в результаті вийде красива і сильна історія про подруг, зраду, щирість і любов…»

Мелодрама вражає також і чудовим акторським складом. У незвичних амплуа з’являться Петро Риков (відомий за головними ролями в проєктах «Схованки», «Жіночий лікар 4» і ін.), а також Катерина Тишкевич (центральна роль в кіноромані «Ніщо не трапляється двічі»). Роль головної героїні Каті Смоліної зіграє акторка Олена Борозенець ( «Жіночий лікар 2», «Папа Ден», «І будуть люди» та ін.).

Много ненастных дней
Много ненастных дней

Про фільм:

У житті вчительки музичної школи Каті Смоліної трапляється біда – в автомобільній аварії гине її чоловік, Андрій. Краща подруга, яка знаходилась з ним в одній автівці, в тяжкому стані потрапляє в реанімацію. Катя забирає доньку Інни, семирічну Машу, в свій будинок. Сама Катя не може мати дітей і тим важче вона зносить загибель чоловіка – у неї нічого не залишилося від їхнього кохання. Крім того, свекруха постійно докоряє їй і звинувачує в смерті Андрія – адже саме Катя вмовила чоловіка одвезти подругу в оздоровчий табір до хворої Маші.

А незабаром Катя дізнається, що її чоловік і найкраща подруга були коханцями…

Режисер-постановник: Ірина Громозда

Оператор-постановник: Дмитро Кіптилий

Автор сценарію: Мар’яна Бек

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

У ролях: Олена Борозенець, Катерина Тишкевич, Петро Риков, Григорій Бакланов, Віталій Кудрявцев, Галина Кобзар-Слободюк і ін.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....