«Любов матері»: Почалися зйомки серіалу з Дариною Плахтій і Тарасом Цимбалюком

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» розбили тарілку нового проекту – розпочали зйомки чотирисерійної мелодрами «Любов матері».

У центрі сюжету – вічний конфлікт між свекрухою та невісткою. Владна і впливова дама Маргарита робить все можливе, щоб зірвати весілля єдиного сина. Вона впевнена: простачка Маша, дівчинка з сиротинця, зовсім не пара її Сергію. З цього починається ворожнеча між двома жінками… Чим завершиться війна? Чи мають героїні шанс примиритися?

Про новий проект розповідає режисерка Ірина Громозда: «У нас – дуже пристрасна, емоційно напружена історія. Будуть і яскраві почуття, і сильні страждання, і сльози. Ніяких напівтонів, фарби цього фільму – соковиті, контрастні. Адже й сама історія нікого не залишить байдужим: в центрі стосунки двох жінок, свекрухи і невістки. Обидві люблять Сергія, обидві хочуть про нього піклуватися, і кожна бачить свою участь в його житті по-своєму. Вони воюють до тих пір, поки не трапиться драма…»

У фільмі – дуже красивий каст: головні ролі виконують відомі актори – Дар’я Плахтій, Тарас Цимбалюк, Петро Риков, Анастасія Буніна, Дар’я Єгоркіна, Єлизавета Зайцева і ін.

Перші кадри картини були зняті в стильному і красивому місці – приватному будинку на краю Києва. За сюжетом, саме тут закохані Сергій і Маша насолоджуються своїми першими щасливими днями. Затишний будинок з фонтаном і садом, крісло-качалка на терасі, картини і красиві речі – все це додало фарб естетиці фільму.

Побажаємо команді успішних знімальних днів. Прем’єра стрічки відбудеться на каналі «Україна», про що ми повідомимо додатково.

Любовь матери
Любовь матери

Про фільм

Маша Сорокіна щаслива – її коханий Сергій робить їй пропозицію вийти за нього заміж. Але мати Сергія, багата і впливова дама Маргарита, вважає, що проста дівчина з сиротинця не варта її єдиного обожнюваного сина! Вона дізнається про таємницю, яку багато років приховує Маша, і оголошує їй нещадну війну!

Режисер-постановник: Ірина Громозда

Оператор-постановник: Сергій Граблєв

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець.

У ролях: Дар’я Плахтій, Тарас Цимбалюк, Петро Риков, Анастасія Буніна, Гордій Дзюбинський, Сергій Дзялік, Дар’я Єгоркіна, Єлизавета Зайцева, Олексій Нагрудний, Світлана Зельбет, Інна Мірошниченко та ін.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....