«Квартал 95» знімає серіали «Папік-2», «Дикі» і «100 тисяч хвилин разом»

На «1+1» відбудуться прем’єри нових, а також продовження вже популярних та улюблених глядачами каналу продуктів виробництва студії «Квартал 95». Зокрема, скоро аудиторія каналу зможе побачити 3 прем’єри – продовження ліричної комедії «Папік»новий проект «Дикі» та комедію «100 тисяч хвилин разом», пише Cutinsight.

«Телеканал продовжує успішну співпрацю з колегами зі Студії та нарощує кількість якісного серіального контенту. Традиційно, найяскравіші прем’єри студії «Квартал 95» з’являтимуться на «1+1».  Ми готуємось представити глядачам продовження комедії «Папік», а також кілька нових цікавих продуктів.  Впевнені, що результатом нашої роботитрадиційно стане високий інтерес аудиторії каналу та відповідні показники телеперегляду», – коментує керівник «Телевізійного бізнесу», генеральний продюсер «1+1» Максим Кривицький.

Так, днями в Києві розпочалися зйомки нового гумористичного проекту «Дикі». Режисером-постановником виступає актор і автор студії «Квартал 95», у минулому учасник «Ліги сміху» та «Розсміши коміка», Руслан Ханумак.

Дар'я Петрожицька
Дар’я Петрожицька

За словами творців проекту «Дикі», він складатиметься з короткометражок, у яких глядачі зможуть з іншого боку поглянути на звичні життєві ситуації. Окрім цього, автори обіцяють глядачам гострі емоції від екстремальних ситуацій, до яких потраплятимуть герої, а також понад 50 образів, серед яких – персонажі з різних історичних епох.

«Наш проект складно загнати в якісь жанрові рамки. Він радше схожий на кіноальманах, ніж на класичне скетч-шоу. А взагалі, мені хочеться, щоб глядач сам, коли побачить наш проект, вирішив, що це за жанр», – розповідає режисер, сценарист і виконавець головної ролі Руслан Ханумак.

Ще одним актором та сценаристом «Диких» став шоумен Ельдар Кабіров, якого глядачі «1+1» пам`ятають заяскравою роллю у серіалі «Папік» та участю у «Лізі сміху» – капітан команди «Луганська збірна». «Ми довго виношували наше дітище, і, нарешті, час для його народження настав», – говорить шоумен та додає, що ідея проекту «Дикі» в авторів з`явилась 3 роки тому, а пілотний випуск був знятий у липні 2018 року.

Дикі
Дикі

Окрім Ельдара Кабірова та Руслана Ханумака, серед акторів проекту глядачі «1+1» впізнають виконавицю головної ролі у серіалі «Папік», учасницю «Голосу країни» Дар`ю Петрожицьку, зірку «Свінгерів» та «Папіка» Михайла Кукуюка, актора «Мишоловки для кота» Євгена Ковирзанова, зірку «Скаженого весілля» та «Великих Вуйок» Арама Арзуманяна та інших.

Над сценарієм нового проекту працювали автори студії «Квартал 95» під керівництвом продюсера і режисера Андрія Яковлєва.

Також новим продуктом від студії «Квартал 95» стане 16-серійна комедія  про життя сім’ї, яка пройшла випробування самоізоляцією. За сюжетом, через 7 років шлюбу пара – пілот і фітнес-тренерка – під час карантину опинилися «ув’язненими» у власному домі на 69 днів. Режисер проекту та виконавець головної ролі – Руслан Ханумак.

Незабаром розпочнеться робота над другим сезоном серіалу «Папік» зі Станіславом Бокланом та Дар’єю Петрожицькою в головних ролях. Нагадаємо, показ першого сезону ліричної комедії з успіхом пройшов на «1+1» у грудні 2019 року. «Папік» став найкращим серіалом року на українському телебаченні, а за підсумками телеперегляду рейтинг продукту склав 6.5%, доля – 22.9%.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....