«Квартал 95» знімає комедію «18-річний олігарх»

Днями у Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами від студії «Квартал 95» – «18-річний олігарх». Це перший з чотирьох телефільмів, які Студія знімає для каналу «Україна» у 2020 році. За традицією в перший знімальний день після першого відзнятого кадру режисер разом з членами групи розбили на щастя тарілку.

У центрі сюжету – життя 45-річного олігарха, яке руйнується в одну мить, коли він дізнається про зраду дружини і серйозні проблеми зі здоров’ям. Головний герой вирішує передати свою компанію, а заодно і майно, позашлюбній 18-річній доньці. Правда, бізнесмена очікують «невеликі» перепони – зі своєю дочкою він досі не знайомий, і живе вона у глухому селі. Так що, у головного героя є всього місяць, аби знайти спільну мову з донькою і зберегти компанію, яку вже хочуть привласнити його ж бізнес-партнери.

«Ідея цього серіалу з’явилася три роки тому, а на написання сценарію пішло близько чотирьох місяців», – розповідає сценарист Олександр Щур (був одним з авторів сценарію комедії «Я, ти, він, вона»).

Головні ролі в проекті виконують Іван Оганесян та Ірина Гришак. Також в серіалі грають Лілія Ребрик, Катерина Гулякова, Дмитро Сарансков та інші. Зйомки 4-серійного фільму пройдуть в липні в Києві та Київській області.

18-летний олигарх
18-летний олигарх

«Київ – одне з моїх улюблених міст, і мені завжди подобається тут зніматися. А коли я ще прочитав такий цікавий сценарій і дізнався, що буду грати такого яскравого, у чомусь епатажного навіть героя, зацікавився ще більше», – каже актор Іван Оганесян, який спеціально для нової ролі змінив імідж і відростив бороду.

Продюсери – Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Олександр Божков, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук.

Керівник студії «Квартал 95» Борис Шефір: «Спочатку це була пропозиція каналу, який хотів побалувати свою аудиторію чимось новеньким. І хоча наша Студія в основному спеціалізується на комедіях, в інших жанрах нам також завжди цікаво проявляти свій потенціал. До того ж, це далеко не перша наша спроба поєднати декілька жанрів в одному. До речі, ми плануємо, що весь цикл з чотирьох телефільмів зніматиме один режисер – Андрій Сілкін. Саме він працював над першим нашим серіалом для «України» «Сім’я на рік» – який з успіхом пройшов в телеефірі в кінці минулого року».

18-летний олигарх
18-летний олигарх

Наталія Стрибук, головний продюсер департаменту кіносеріального виробництва телеканалу «Україна»: «Серію комедійних мелодрам ми задумали з колегами зі студії «Квартал 95» ще минулого року – зробили пробний крок – фільм «Сім’я на рік», який більш, ніж виправдав наші очікування. Так що тепер, уже розуміючи, як реагує наш глядач на більш легкий жанр в ефірі телеканалу, з натхненням почали роботу над наступними історіями. Я дуже рада, що талановиті сценаристи дуже чітко відчули тональність комедії для каналу «Україна». Знімати їх буде саме Андрій Сілкін, чиє тонке почуття гумору і вміння працювати з акторами подарують нам прекрасні історії в ефірі».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....