«Квартал 95» почав зйомки пригодницької комедії «Втікачі»

Сьогодні в Києві стартували зйомки 4-серійної пригодницької комедії від студії «Квартал 95» – «Втікачі». Це другий з чотирьох телефільмів, які Студія знімає для каналу «Україна» в 2020 році. За традицією в перший знімальний день після першого відзнятого кадру режисер разом з членами групи розбили на щастя тарілку.

У центрі сюжету перебуває сім’я Гуманних, яка переживає кризу. Батько Ярослав колись успішний художник знаходиться в творчій кризі, дружина Вікторія повністю присвятила себе роботі, син Тимофій не може знайти спільну мову з однокласниками, а дочка Ліза намагається наслідувати мажорним подругам. Вікторії стає відомо про махінації в банку, де вона працює і рятуючись від кілерів їй з сім’єю доводиться бігти в забуте богом СМТ. Там Гуманні замість, щоб сидіти тихо, вступають в конфронтацію з місцевими жителями, а потім і з мафією в особі міської влади, яка перетворила прекрасний гранітний кар’єр на сміттєзвалище. Здається, що все проти сім’ї, і невідомо чи зможуть вони знайти спільну мову між собою, врятуватися від переслідувачів і перемогти місцеву мафію.

«У нашому фільмі відразу чотири головних героя, які хоч і є членами однієї сім’ї, але досить віддалені один від одного. А взагалі наша історія – про те, що іноді тільки надзвичайні обставини змушують згадати про найголовніше в цьому житті – це сім’я і щирі взаємини між людьми», – розповідає сценарист Олександр Щур.

Беглецы
Беглецы

Головні ролі в проекті виконують Ніна Гогаєва, Андрій Самінін, Михайло Плавак і Вероніка Лук’яненко. Також в серіалі грають Дмитро Чернов, Віктор Жданов, Олена Хахлаткіна і інші. Режисер – Андрій Сілкін. Продюсери – Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Олександр Божков, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук. Зйомки 4-серійного фільму пройдуть в серпні в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....