Комедії та драмі по 200 мільйонів

«Погані хлопці назавжди» (Bad Boys for Life) залишилися на першому місці за результатами свого другого вікенду з великим відривом (у 34 мільйони доларів) від «1917» – з його 16 мільйонами доларів. Свій другий вікенд «Погані хлопці» під керівництвом Вілла Сміта завершили із загальним домашнім доходом в 120,6 мільйона доларів.

У всьому світі збори картини перейшли позначку в 200 мільйонів доларів, а саме $ 215,6 мільйона, додавши ще 42 мільйони доларів в 58 країнах (загальний збір тут склав 95 мільйонів доларів).

Перезапуск франшизи комедійних бойовиків Уілла Сміта й іншого «поганого хлопця» Мартіна Лоуренса продовжує перевершувати очікування з моменту його виходу в прокат 10 днів тому, з огляду на те, що пройшло 17 років з тих пір, як другий випуск серії студії Sony був показаний на великому екрані.

Відзначений «Золотим Глобусом», як кращий драматичний фільм, «1917», поставлений також лауреатом «Золотого Глобуса» британцем Семом Мендесом, подолав позначку в 100 мільйонів доларів в Північній Америці і зібрав 200 мільйонів доларів у всьому світі.

«Погані хлопці 3» і «1917» принесли більше 12 відсотків касових зборів за січень.

На третьому місці опинився «сімейний» фільм «Доктор Дуліттл» (Dolittle), який зібрав лише $ 12,5 мільйона. Вельми анемічний «домашній збір» в розмірі $ 44,7 мільйона та зарубіжний в $ 13,2 мільйона в 55 країнах, якщо порівняти їх з постановочним бюджетом в 175 мільйонів.

З іншого істотного: «Джентльмени» (The Gentlemen) британського режисера Гая Річі відкрилися з розчаровуючими для студії 11 мільйонами доларів.

І ще одна новина, що вартує окремого речення – володар «Золотого Глобуса» південнокорейський фільм «Паразит» (Parasite) перетнув кордон у 30 мільйонів доларів в Північній Америці (США і Канада спільно), ставши найкасовішим фільмом порівняно нового незалежного американського дистриб’ютора Neon. Зараз фільм йде в 1060 кінотеатрах – це досить широкий реліз іноземного фільму на сьогоднішній день. «Паразит» заробив ще 2 мільйони доларів в свої п’ятнадцяті вихідні.

Новий фільм жахів «Няня» (The Turning) від DreamWorks і Universal відкрився з $ 7,3 мільйонам після того, як його розкритикували критики.

Натхненний класичною новелою Генрі Джеймса, фільм «Няня» розповідає історію про няню, яка їде у віддалене село в штаті Мен, щоб доглядати за двома сиротами.

«Зоряні війни. Скайвокер. Схід» пішов за номером 7, ставши 15-м за рахунком фільмом в історії, який подолав позначку в 500 мільйонів доларів в Північній Америці (без урахування інфляції). Disney відсвяткував чергову перемогу, коли «Холодне серце 2» (Frozen 2) перевершив «Месників: Еру Альтрона» (Avengers: Age of Ultron) і став касовим фільмом № 10 усіх часів з глобальними зборами в 1,419 мільярда доларів.

«Дістати ножі» (Knives Out), який потрапив у першу десятку, вже зібрав 150 мільйонів доларів у Північній Америці і завершив ці вихідні з глобальним збором в 286,8 мільйонів доларів.

«Кролик Джоджо» (Jojo Rabbit), поставлений новозеландцем Тайка Вайтіті, збільшив кількість екранів. Ця «нестандартна» комедія з персонажем Гітлера (його грає сам режисер) принесла близько 1,4 мільйона доларів з 1160 залів на загальну суму 25,9 мільйона доларів.

Повернувшись у першу десятку, номінант на «Золотий Глобус», фільм режисера Грети Гервіг «Маленькі жінки» завершив вихідні із загальним збором в $ 93,7 мільйона.

ЧИТАТИ ЩЕ

Євробачення: Історія Вогняної саги – дурна, але чесна комедія про пісенний конкурс

Комедія «Євробачення: Історія Вогняної саги» хльостко висміює все банальне і недолуге, що є в цьому пісенному конкурсі. Але разом із тим і ефектно виділяє сильні...