Кладовище домашніх тварин: дивитись чи ні

«Кладовище домашніх тварин» вийде в широкий прокат 4 квітня 2019. Розповідаємо цікаві факти про фільм.

Про що фільм «Кладовище домашніх тварин»

Доктор Льюіс Крід переїжджає в маленьке містечко разом із своєю сім’єю. Їхній новий будинок знаходиться неподалік від цвинтаря, на якому місцеві хоронять своїх домашніх улюбленців. За розповідями старожилів міста на цьому місці колись було кладовище давно винищеного індіанського племені.

Інтрига з’являється в той момент, коли помирає улюблений кіт сім’ї. Після того, як тварину збиває грузовик, Льюіс хоронить його на місцевому кладовищі. На ранок після похорону, сім’я з жахом виявляє, що кіт повернувся додому.

Основа сюжету

Трилер є екранізацією одного з найпопулярніших романів Стівена Кінга. Письменник вирішив написати твір після того як загинув його домашній улюбленець. І хоч книга вийшла достатньо похмурою та страшною, автор вирішив опублікувати її.

Книга вийшла у 1983 році і одразу ж стала популярною. У 1989 році роман вперше екранізували. Ідея перезняти сюжет була озвучена у 2010 році.

Виконавці головних ролей

Головні ролі виконали такі знамениті актори як Джейсон Кларк ( «Термінатор: Генезис», «Еверест»), Джон Літгоу ( «Корона», «Третя планета від Сонця») і Емі Саймец ( «Чужий: Заповіт», «Дуже дивні справи»).

Режисер фільму «Кладовище домашніх тварин»

У 2015 році Гільєрмо дель Торо заявив, що хотів би зняти екранізацію роману: «Дуже похмурий твір. Неможливо відірватися. Вбив би за можливість зняти фільм за мотивами», — говорив він.

Пізніше режисерувати картину доручили Хуану Карлосу Фреснадільо. Потім, його також замінили. Врешті займатись постановкою доручили Кевіну Колшу та Деннісу Дідмайеру.

Перед цим вони працювали епізодами популярного серіалу «Крик».

Цікаво, що створення оригінального фільму 1989 року передувала аналогічна історія з пошуком режисера. Так, спочатку стрічку збирався ставити метр жанру Джордж Ромеро, але підготовчий період затягнувся. Початок зйомок було відкладено, після чого Ромеро покинув проект.

Зайняти його місце запропонували відомому майстрові зі спецефектів і гриму Тому Савини. Він не піддався на вмовляння продюсерів. Тоді режисерське крісло зайняла відома кліпмейкер Мері Ламберт, в послужному списку якої на той момент значився ряд успішних відео для Мадонни і повнометражний дебют «Сієста».

Сценаристами фільму стали Девід Кайганіч (працював над «Суспірією» і «Кривавим струмком»), а також Метт Грінберг (автор сценарію «1408» і «Сьомого сина»).

ЧИТАТИ ЩЕ