Як Вонг Карвай малює кольором: відео

Легендарний китайський режисер Вонг Карвай відомий своїм яскравим використанням кольору.

Цю особливу творчу манеру продемонстрували Glass Distortion в новій приголомшливій добірці під назвою «Вонг Карвай: Кольорова одержимість».

Автори збірки показали як спектр режисера з яскравих відтінків і темних тонів хлюпається по екрану. І наскільки важлива ця барвиста естетика. Вона допомагає створювати особливий настрій і атмосферу, якими славляться його фільми.

В його фільмі «Любовний настрій», колір використовується дуже активно. Наприклад пишний червоний просочується через кожен кадр, щоб вселити кілька слів, сказаних в фільмі.

А в стрічці «Мої чорничні ночі», карваєвском дебюті в американському кіно, величезне і дуже красиве засвічення екрану може займати в кадрі більше місця, ніж, особа Джуда Лоу і Наталі Портман, які там грають.

Ці відблиски, як візуалізовані почуття героїв, додають особливої ​​пристрасті і навіть психоделічності фільмам Карвая.

Вонг і його давній соратник, самоучка кінооператор Крістофер Дойл (також відомий як Du Ke Feng), перетворили використання кольору в їх власну форму кінематографічної символіки.

Разом з художником-постановником і редактором Вільям Чанг, Вонг і Дойл інтуїтивно реагують на місцях, в яких вони знімають, кольори і візерунки виникають в процесі фільмуваня.

ЧИТАТИ ЩЕ

«Людина з фотоапаратом»: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Людина з фотоапаратом» переносить глядача у 1990 рік. Українська Республіка стоїть на шляху самоідентифікації. Фотограф з відділу криміналістики Арістах мріє побудувати кар’єру професійного...