Як зняти фільм: Режисер Любомир Левицький ділиться досвідом у влозі «Капітан Україна»

Відомий український режисер Любомир Левицький («Тіні незабутих предків», SelfieParty) запустив влог «Капітан Україна». У ньому кінематографіст розповідає про те, як створити однойменний супергеройський фільм з нуля. У кожному випуску Левицький зустрічається з продюсерами, сценаристами, прокатниками та іншими кінопрофесіоналами, без яких неможливо створити успішне кіно.

«Формат каналу – це суміш освітнього і розважального контенту. Основне наше завдання – це ділитися досвідом, який ми купуємо щодня створюючи щось велике і прекрасне для нашої країни», – зазначив автор влогу «Капітан Україна».

«Капітан Україна» – це український кіно проект про сучасного супергероя. Події відбуваються в Україні,в наш час, але бекграундом історії є реальний історичний персонаж на ім‘я Юрій Будяк. Це український журналіст,що  став капітаном армії в південній Африці під час англо-бурської війни на стороні Бурського народу та врятував життя Вінстону Черчиллю.

Фільм буде створений за сучасними технологіями,з достатньою кількістю видовищних сцен. «Ми не будемо дешевою копією Марвел чи DC, адже не прив‘язуємо нашу історію до комікс культури. Це буде повністю адаптована для українців,оригінальна історія. Героя повинні прийняти,зрозуміти та повірити йому», – сказав режисер та продюсер проекту Любомир Левицький.

Паралельно з цим проектом Любомир Левицький займається девелопментом свого трилера «Скелет у шафі». Сценарій для цієї картини написав Девід Ранса («Велика маленька брехня»), а скрипт-доктором виступив Андре Німець («Місія неможлива»). Творець цього проекту зараз веде переговори з голлівудськими студіями щодо цього проекту.

Нагадаємо, Любомир Левицький входить до числа найбільш продуктивних кінорежисерів України.

Читайте також: 10 фільмів, що вплинули на життя і творчість Любомира Левицького.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....