Фінальний трейлер фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс» показав безумство супергероїні

Вийшов фінальний трейлер супергеройського фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс», головну роль у якому виконала Софі Тернер («Гра престолів»).

Стрічка розповідає про юність і становлення супергероїні Джин Грей. Одного разу під час спецоперації з порятунку астронавтів її поглинає загадкова хмара космічного пилу і радіації. Після цього дівчина перетворюється на Темного Фенікса. Тепер вона періодично втрачає контроль над своєю ірраціональною силою, починаючи вбивати оточуючих і трощити все на своєму шляху. Членам команди «Люди Ікс» доводиться вирішити, що для них важливіше – зберегти одного зі своїх колег або ж убезпечити людство від неконтрольованого зла, що йде від Темного Фенікса.

Разом із Тернер у стрічці зіграли Джессіка Честейн («Велика гра»), Джеймс МакЕвой («Скло»), Майкл Фассбендер («Чужий: Заповіт»), Дженніфер Лоуренс («мама!») та інші.

Нагадаємо, це буде вже 13-й фільм у всесвіті Люди Ікс. Його режисером виступив Саймон Кинберг («Логан», «Дедпул 2»), а композитором – Ханс Циммер («Інтерстеллар», «Пірати Карибського моря»).

На широкі екрани стрічка вийде 6 червня.

За попередніми даними, супергерої з «Люди Ікс» почнуть з’являтися в кіновсесвіту Marvel.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....