Джим Керрі переносить нервовий зрив у трейлері другого сезону «Жартую»

Компанія Showtime представила трейлер другого сезону серіалу «Жартую». У ньому Джим Керрі повернувся до своєї ролі ведучого передачі для дітей на ім’я Джефф «Пікклз» Піччірілло.

У синопсисі другого сезону повідомляється: «Джефф подорожує по самим м орал ьно непростим і темним областям життя і відкриває нову сторону себе – в сезоні, повному музики, чарівництва і ляльок».

Нагадаємо, що в першому сезоні серіалу легенда дитячого телебачення Містер Пікклз переживав непростий період розставання з дружиною і дитиною. Паралельно він намагався побудувати стосунки з онкохворою дівчиною. Труднощі в його особистому житті відобразилися на його авторській передачі для дітей, тож він почав розповідати дітям з екрану про смерть, розлучення, зраду й інші теми, які прийнято вважати не дитячими. В результаті передача опинилася на межі закриття, а сам Містер Пікклз місцями втрачав зв’язок із реальністю.

Другий сезон буде складатися з 10-ти серій, перша з яких вийде на екрани 3 листопада. Разом із Керрі в стрічці зіграють Кетрін Кінер, Джуді Грір, Френк Ланджелла, Джульєт Морріс, Бернард Уайт і Джастін Кірк. А режисерами виступлять Мішель Гондрі, Джейк Шрейєр і Минки Спіро.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явився трейлер фільму «Прекрасний день по сусідству», в якому Том Хенкс зіграв реально існуючого ведучого дитячої передачі.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....