Джуд Лоу і Джон Малкович борються за владу в трейлері серіалу «Новий Папа»

Вийшов трейлер серіалу «Новий Папа», головні ролі в якому зіграли Джуд Лоу і Джон Малкович. Його прем’єра запланована на 13 січня 2020 року.

Цей новий серіал від HBO стане продовженням «Молодого Папи». Другий сезон розповість про вигаданого понтифіка американського походження Пія ХІІІ, який знаходиться в комі. У зв’язку з цим оберуть нового папу Іоана Павла ІІІ. Незабаром після цього Пій ХІІІ виходить з коми і між двома законними главами католицької церкви починається протистояння.

Режисером як першого, так і другого сезону серіалу виступив Паоло Соррентіно («Молодість», «Велика краса»). У «Новому Папі» ролі зіграють Мерилін Менсон і Шерон Стоун.

Другий сезон буде складатися з восьми серій.

Перші епізоди нового серіалу показали ще на Венеціанському кінофестивалі. Відгуки перших глядачів виявилися досить високими.

Нагадаємо, нещодавно Netflix представив трейлер фільму «Два Папи», в якому також описується ситуація, в якій у католицької церкви виявилося одночасно дві голови. Головні ролі в тій картині виконали Ентоні Хопкінс і Джонатан Прайс. Прем’єра цієї стрічки запланована на 20 грудня.

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явився трейлер 25-го фільму з франшизи про Джеймса Бонда.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....