Джордж Клуні представив тизер свого серіалу «Виверт-22»

У мережі з’явився перший тізер міні-серіалу «Виверт-22», одну з головних ролей у якому виконав Джордж Клуні.

Стрічка присвячена службі військових льотчиків США в останні роки Другої світової війни. У центрі сюжету знаходиться Джон Йоссаріан, який симулює божевілля, щоби не брати участь у військових діях. Однак це не приносить хлопцеві бажаного результату через те, що в армії діє урядова постанова під назвою «Виверт-22». Згідно з цим документом, кожен, хто зізнається у власному божевіллі автоматично вважається розсудливим, адже подібна заява свідчить про його здатність мислити раціонально.

Джордж Клуні виконав у картині одну з коротких, проте ключових ролей – персонажа на ім’я Шейскопф, хоча спочатку йому пропонували більш серйозну роль. Однак артист відмовився, щоби мати більше часу для того, щоби займатися режисируванням і продюсуванням проекту. Також у картині зіграли Крістофер Ебботт, Хью Лорі, Кайл Чандлер і Джулі Енн Емері. А в основу сценарію цього проекту поклали однойменний роман Джозефа Хеллера, що вийшов у 1961 році.

«Виверт-22» вийде на екрани 17 травня і складатиметься з шести епізодів.

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явилися трейлери фільмів «Кладовище домашніх тварин», «Дамбо» і «Привиди Шерон Тейт».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....