Документальний фільм «І Про Нас будуть Говорити» покаже Україну очима іноземця

Завершено виробництво документального фільму «І Про Нас Будуть Говорити», що заснований на житті двох головних героїв:

Сергій – підприємець, який будує компанію, що надає послуги з військового туризму. Його історія – про піднесення його імперії, від невеликої компанії, створеної за допомогою друзів, до справді успішнішої фірми для екстремального туризму в Україні. Анна – доброволець, якій довелося втекти з рідного їй Донецька на початку конфлікту. Вона в ігровій формі вчить дітей мистецтву, часто їздить у зону ООС, привозить одяг і іграшки. Це дає їй сенс життя і реалізацію, але несподіване кохання і народження дитини на певний час змушує Анна відмовитись від своїх ідеалів.

Фільм через двох героїв і їх оточення передає настрій і розмаїття того, що відбувається в Україні, що надихає і надає сенс життю людей, що живуть у стані постійного стресу.

«Україна є місцем, де я бачу зіткнення двох різних культур у кращому вигляді: більш прогресивна Європа проти доволі відсталої і зажатої традиціями Росії. Це зіткнення провокує (особливо у молодих людей) вибух енергії, в якому старі цінності переплітаються із новими способами життя. У той же час мрії і надії на краще майбутнє затягуються повсякденною реальністю, часто цинічною і безнадійною. З цієї діалектики витікає величезна кількість творчої енергії – молоде покоління бореться за подолання старих меж», – коментує свій вибір теми режисер і співавтор сценарію Сієва Діамантакос.

«І Про Нас Будуть Говорити» – третій фільм Сієви Діамантакоса. Його дебютний фільм «Листівки з України» також стосується теми України і після успішного фестивального життя був показаний на кількох європейських телеканалах. Другий фільм «Рейви Берліну» про культуру музичного андеграунду в Німеччині завершено влітку і подорожує фестивалями.

Фільм створено у ко-продукції з фінською компанією Blitzar Media за підтримки Українського Культурного Фонду. Продюсером стрічки від України виступив Ігор Савиченко.

Міжнародною дистриб’юцією займається Paul Thiltges Distribution з Люксембургу, дистриб’юцією в Україні опікується кінокомпанія Директорія Кіно.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....