Діти втікають від батьків у трейлері мультфільму «Сім’я Уіллобі»

Netflix представив трейлер повнометражної анімації «Сім’я Уіллобі». Її прем’єра на стрімінговому сервісі запланована на 22 квітня.

Мультфільм «Сім’я Уіллобі» – це історія звичайного на вигляд сімейства. Однак не все так просто в стінах цього будинку. Вілі, Мартін і Джейн вкрай незадоволені своїми батьками, які найбільше на світі захоплені один одним. Одного разу хлопці вирішують влаштувати собі справжнє свято – залишитися на кілька днів удома насамоті. Для цього вони купують квитки в кругосвітню подорож на двох і непомітно підкладають їх батькам. Щасливі старші Уіллобі в той же день збирають валізи і відправляються в подорож, а Віллі, Мартін і Джейн влаштовують у будинку гучну вечірку. Все змінюється, коли на порозі з’являється няня, про яку заздалегідь подбали батьки, і з цього моменту у всіх героїв починається довга низка тих ще пригод…

Ролі озвучували Рікі Джервейс, Уїлл Форте, Майя Рудольф, Алессія Кара і Террі Крюс. Створення стрічки проходило в Канаді.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери анімації «Душа» від студій Disney і Pixar, а також українського мультфільму «Гулівер повертається» від компанії «Квартал 95». Прем’єри цих картин заплановані на літо і зиму 2020 року відповідно.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....