Бокс-офіс 17-19 березня: Танцують усі!

Невже ми стаємо свідками реального відродження голлівудського мюзиклу? Відповідь позитивна. Якщо поєднати 7 «Золотих Глобусів» і 6 «Оскарів» модерного мьюзикла «Ла Ла Ленд», який вже заробив у світовому прокаті більше 415 мільйонів доларів, з 170 мільйонами «домашніх» (США і Канада) зборів у перший вікенд (в тому числі четвер, 16 березня) і 350 мільйонів зборів по всьому світу мьюзикла «Красуня і чудовисько» студії «Дісней», знятого за 160 мільйонів доларів за класичним мультиком цієї студії.

Навіть у Росії, де завзяті охоронці м орал і, які побачили «пропаганду гомосексуалізму серед юнацтва» у персонажа, який чи то гей, то чи не гей, натиснули на міністерство культури, яке дало фільму вбивчий з прокатної точки зору рейтинг «Діти до 16 років не допускаються», картина зібрала 6 мільйонів доларів. До падіння курсу рубля по відношенню до долару це могло бути приблизно 12 мільйонів. А так, фільм за результатами прокату в Росії поступився таким країнам як Німеччина та Італія, не кажучи вже про Китай, де збори склали 44,8 мільйона доларів.

Не варто говорити, що французька Красуня Белль у виконанні випускниці школи «Гаррі Поттера» Емми Уотсон в перший же свій вихід на авансцену затьмарила інше, чуже чудовисько, гігантську мавпу-спецефект Кінг Конга з екшену «Конг Острів Черепа», що в свій другий вікенд втратив половину глядачів і зібрав 28,9 мільйонів доларів. Збори фільму в Північній Америці сьогодні досягли 110,1 мільйона, а по всьому світу 259,2 мільйона. На папері це виглядає непогано, але при постановочному бюджеті в 180 мільйонів доларів (не рахуючи витрат на просування і рекламу) «Конгу» доведеться постаратися, щоб окупитися і принести прибуток.

В цьому плані «Логан: Росомаха», посів третє місце з 17,5 мільйонами за вікенд, знаходиться в більш вигідному становищі. При виробничому бюджеті в 90 мільйонів фільм вже заробив у Північній Америці 184 мільйони доларів, а по всьому світу більше 524 мільйонів.

На четвертому місці хоррор з расовим підтекстом «Геть», що отримав 13,2 мільйона в Північній Америці в цей уїк-енд і загалом набрав на цій території вже 133,1 мільйона. До фільму, нарешті, почали проявляти інтерес закордонні прокатники, що, як правило не дуже цікавляться, расовими проблемами США, і картина, що коштувала у виробництві менше 5 мільйонів доларів, принесла перші 2,1 мільйона з-за кордону.

На п’ятому місці релігійна драма «Колиба» c 6,1 мільйонами доларів зборів за цей вікенд.

ЧИТАТИ ЩЕ