Аферистки: Вийшов трейлер комедії з Розамунд Пайк

В мережі з’явився офіційний трейлер комедійного трилера “Аферистка” з номінанткою на премію “Оскар” Розамунд Пайк  та володарем премії “Золотий глобус” Пітером Дінклейджем в головних ролях.

Очікувана дата прем’єри в українських кінотеатрах – 18 лютого.

Синопсис: Побудувавши успішну юридичну кар’єру, Марла Грейсон (Розамунд Пайк) майстерно використовує людей, прикриваючись турботою про них. Вона звикла безкарно обдирати своїх багатих клієнтів за рахунок рідкісної чарівності та чималої частки цинізму. Але її нова підопічна – не така проста, як здається, і солодке життя головної героїні незабаром перетвориться у гру на виживання…

Також у фільмі зіграли:

Ейса Гонсалес – “На драйві”, “Бладшот”, “Форсаж: Хоббс та Шоу”,

Даян Віст –  лауреатка двох премій “Оскар”; “Наркокур’єр”, “Едвард Руки-ножиці”, “Ханна та її сестри”,

Кріс Мессі на  – “Хижі пташки”, “Арго”, “Закон ночі”.

Автор сценарію та режисер – Джей Блейксон.

Після гучного успіху на кінофестивалі в Торонто, де фільм було вперше представлено світовій пресі, поточний рейтинг “Аферистки” на Rotten Tomatoes становить 93% позитивних рецензій.

Variety назвав “Аферистку” – тривожно вишуканим трилером.

The Hollywood Reporter – фільм залишає незаперечне задоволення від поєднання головної героїні-маніпулятора Пайк з крутим, спокійним вбивцею Дінклейджем, який занадто розумний, щоб не визнавати і не поважати гострий інтелект своєї супротивниці.

The Guardian – це велика перемога як для Пайк, так і для Блейксона, а також задоволення для тих з нас, хто цінує історії з ложечкою солі.

AV Club – гра Пайк залишається гострою, як блондинистий “боб” її персонажа протягом усього фільму, і задоволення спостерігати за її зіткненням з Дінклейджем – неймовірне.

TheWrap – Аферистка – вкрай інтригуюча, в найбільш вільному визначенні цього слова; порочна, і коли раз у раз спливає на поверхню найменша ознака гуманності – її знову б’ють з розмаху.

У разі зміни дати прокату з незалежних від компанії причин (наприклад, через продовження карантину) – ми обов’язково повідомимо окремо.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....