Афера по-голлівудськи: вийшов дубльований трейлер

Дистрюторська компанія «Вольга Україна» виупстили локалізований український трейлер нової авантюрної комедії Джорджа Галло (сценарист “Встигнути до опівночі”, “Погані хлопці) “Афера по-голлівудськи” за участю лауреатів премії “Оскар” Роберта Де Ніро, Томмі Лі Джонса, Моргана Фрімана, а також – Зака ​​Браффа, Еміля Гірша та Едді Гріффіна.

За сюжетом комедії, не дуже успішний продюсер фільмів категорії “Б” (Роберт Де Ніро) вирішує виправити своє фінансове становище за допомогою афери, яка тільки на папері здається дуже простию: взяти невелику заставу у боса мафії (Морган Фріман) на покриття витрат, адже треба зробити вигляд, що наступний фільм – абсолютно реальний, найняти актора-ветерана, який вже однією ногою на Тому Світі (Томмі Лі Джонс), підлаштувати нещасний випадок на зйомках і отримати багатомільйонну страховку!

Але звичайно ж, не особливо вишуканий план провалюється, коли мужній актор приголомшливо виконує всі трюки, племінник горе-шахрая (Зак Брафф) починає розуміти – щось тут нечисто, мафія вимагає грошей, а прикрасою на торті стає колишній підопічний, а тепер справжня акула кінобізнесу (Еміль Гірш), який норовить забрати з-під носа найгеніальніший сценарій, який герой Де Ніро коли-небудь тримав у руках!

Автор сценарію  та режисер Джордж Галло вже працював з Робертом Де Ніро декілька разів, в тому числі над кримінальною комедією “Встигнути до опівночі”, а також на запрошення прославленого актора переписував сценарій іншої відомої комедії з Де Ніро – “Аналізуй це”. Обидва фільми вважаються одними з кращих робіт двічі лауреата премії “Оскар” в комедійному жанрі і давно набули статусу сучасної класики. Також нагадуємо, що Роберт Де Ніро і Томмі Лі Джонс вже працювали разом в культовій кримінальній комедії “Малавіта”.

Побачити, як герой Роберта Де Ніро буде виходити зі складної ситуації на цей раз і яким був Голлівуд в 1974-му український глядач зможе вже зовсім скоро: “Афера по-голлівудськи” стартує у кіно цього року!

Р.S. Творці фільму і компанія Вольга Україна не можу ні підтвердити, ні спростувати, чи складає основу фільму реальна історія. Всі персонажі – вигадані, а будь-які збіги – випадкові…

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....