5 квітня виходить український серіал «Доньки»

У неділю, 5 квітня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної картини «Доньки» виробництва продакшну IVORY films на замовлення каналу. Це історія про дівчину, яка, опинившись у складній життєвій ситуації, була змушена відмовитися від новонародженої доньки.

Після того, як юну Ірину покинув хлопець, вона вирішила залишити доньку в пологовому будинку. За наполяганням матері вона поїхала за кордон, там вийшла заміж і жила майже 18 років. Але думки про те, що десь у неї є дитина, так і не покинули жінку. Вона вирішує повернутися додому і розшукати свою доньку. Ось тільки це виявилося зовсім не просто…

За словами виконавиці ролі Ірини, акторки Ольги Арнтгольц, ця героїня їй абсолютно не близька. Проте, артистка розуміє і не засуджує її вчинок.

«Я вважаю, що немає позитивних чи негативних героїв, кожна людина робить певні вчинки з якоїсь причини. Ми ж не бездумні істоти, у нас є емоції, обставини. У житті може статися все. Не хочу нікого судити, це ж вигадана історія, і я абсолютно не хочу її на себе надягати, – говорить акторка. – У цьому проекті я граю маму дуже дорослої дитини – 17-18 років. Цей новий для мене досвід дуже цікавий. У мене таких дорослих дітей немає, і я не знаю, як це. Цікаво вивчати ці стосунки – не юнацтво, не подлітковість, а зрілі, коли потрібно вирішувати проблеми з дорослими дітьми, адже в такому віці виховувати вже й нічого. Але ми ж не можемо грати тільки те, що нам знайоме. Опираюся на власні відчуття, напевно, тим і цікаво».

Також ролі у фільмі виконали актори Радміла Щеголева, Аліса Лукшина, Вероніка Лук’яненко, Кирило Жандаров, Дарія Легейда, Юрій Гребельник, Оксана Гребенюк та багато інших.

Режисер-постановник Роман Барабаш відзначає акторський склад картини. У фільмі задіяно багато артистів, оскільки глядачі побачать героїв у різних часових проміжках.

«Дія мелодрами розгортається у двох часових інтервалах, тому втілювати сценарний задум будуть одразу два різновікових акторських склади, які мають портретну схожість. Кирило Жандаров, Ольга Арнтгольц, Дарія Легейда та інші актори, яких люблять глядачі, розкажуть з екрану незвичайну історію про двох доньок, з несподіваними поворотами долі, таємницями і викриттями, втратами і здобутками», – розповідає режисер.

Оператор-постановник картини – Максим Гуцу. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займався продакшн IVORY films. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....