29 серпня вийде фільм «Папаченко» про тренера-батька боксера Василя Ломаченко

Цієї суботи, 29 серпня, на MEGOGO відбудеться ексклюзивна прем’єра фільму «Папаченко», що розповідає історію тренера-батька відомого українського боксера Василя Ломаченко. Автор сценарію та режисер – Сергій Долбілов.

«Папаченко» – документальна історія про Анатолія Ломаченка – одного із найвідоміших і, водночас, найзагадковіших особистостей сучасного професійного боксу. Двічі обраний кращим тренером світу на думку Асоціації американських журналістів, які пишуть про бокс (BWAA). Батько і незмінний тренер дворазового олімпійського чемпіона і нині кращого боксера світу рound-for-pound Василя Ломаченка. До цього – тренер «золотої» збірної України, яка на Олімпіаді в Лондоні виборола загальнокомандну першість.  Анатолій Ломаченко не бере участі в пресконференціях, не дає інтерв’ю та не любить публічності і підвищеної уваги до своєї персони.

У фільмі про Анатолія Ломаченка взяли участь найтитулованіші і найближчі його вихованці – чемпіони світу Василь Ломаченко, Олександр Усик та Олександр Гвоздик. До зйомок в проєкті також приєднався близький друг Анатолія Ломаченка – спортивний психолог, який тривалий час працює разом з ним та, по суті, є правою рукою протягом тренувального процесу.

Фільм покаже чимало унікальних матеріалів із життя видатного тренера. Серед яких є й архівні відео із тренування Василя і Анатолія Ломаченків початку 90-х років минулого століття, і з нинішнього часу. З батьком і сином знімальна група співпрацює відколи Василь розпочав професійну кар’єру. Автори фільму відвідали більшість боїв Ломаченка, під час яких відзняли ексклюзивні матеріали із-за лаштунків. У фільмі використані матеріали, зняті у Каліфорнії та на Батьківщині Ломаченко в Білгород-Дністровському.

Кінострічка вже отримала міжнародне визнання та стала лауреатом Міланського фестивалю спортивних фільмів у 2019 році. Прем’єра в Україні відбуватиметься вперше.

Вже із 29 серпня фільм «Папаченко» буде доступний до перегляду за поштучним продажем у розділі «Прем’єри» на MEGOGO. Вартість фільму складатиме 89 грн у HD-якості та 59 грн у SD-якості, оренда фільму на два дні коштуватиме 49 грн та 19 грн відповідно.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....