22 березня вийде мелодрама «Мій любий знайда»

У неділю, 22 березня, о 16:50 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійного мелодраматичного фільму «Мій любий знайда». Головна героїня картини працює таксисткою. Одного разу у своєму автомобілі жінка знаходить новонародженого, але хто його батьки і де вони, не знає ніхто.

Віра, втративши батька і залившись без роботи, живе з матір’ю пенсіонеркою, вся відповідальність за сім’ю лягла на її плечі. Віра ніколи не впадає у відчай, влаштовується на роботу в таксі і знайомиться з Максимом, який всіляко добивається її уваги. Одного разу в її машині опиняється новонароджена дитина. Знайти, чия вона, поліція не може. Віра починає шукати батьків самостійно, і кожна зачіпка приносить ще більше запитань…

У фільмі знялися Юлія Кокрятська, Михайло Гаврилов, Валентин Томусяк, Кирило Кузнєцов, Марина Митрофанова, Валентина Войтенко, Інга Оболдіна, Галина Свята, Дамір Сухов та інші актори.

«Ми часто чуємо, що перше враження про людину оманливе. Це дійсно так. Ось і мій герой потрапив у таку пастку. Але часом один невеликий крок назустріч може все змінити і розставити на правильні місця», – говорить Кирило Кузнєцов.

Режисер-постановник – Олександр Мохов. Оператор-постановник – Андрій Шкір. Виконавчий продюсер – Павло Карван. Продюсер – Валентин Опалєв. Виробництвом 4-серійного фільму на замовлення каналу «Україна» займалася компанія «Київтелефільм». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....