22 грудня проходитиме пітчинг сценаристів та акторів

Учасники Script & Cast pitch зможуть презентувати себе або свій проєкт перед продюсерами, кастинг-директорами, агентами й режисерами. Участь у заході — безкоштовна.

Для акторів і сценаристів Script & Cast pitch — це гарна нагода розпочати кар’єру або пришвидшити її ріст, знайти команду для втілення майбутнього фільму, нагадати про себе та розширити власну мережу контактів.

«Акторам, як і представникам інших кінопрофесій, окрім творчого аспекту необхідний нетворкінг. Це одна з вагомих складових нашої професії. Керуючись зарубіжним досвідом і потребами до налагодження комунікацій, нових партнерств і запуску проєктів у цей виснажливий пандемічний час, ми вирішили створити окремий майданчик для нетворкінгу кінопрофесіоналів. У перспективі ми плануємо залучати представників більшості кінопрофесій до такого роду самопрезентації, а також зробити захід щорічним», — розповідає кастинг-директорка Ольга Любарова.

Учасників пітчингу обиратиме журі у складі режисерки, сценаристки й письменниці Марисі Нікітюк, кастинг-директорки Олени Шевчук, засновниці DreamCast, кастинг-директорки Ольги Любарової, засновника Terrarium Дмитра Сухолиткого-Собчука, проєктної менеджерки Terrarium Олександри Сорохан.

«Ми хочемо відібрати на пітчинг учасників наших попередніх сценарних курсів, які доопрацювали свою ідею для фільму та готові презентувати її кіноспільноті. Пітчинг потрібний для сценариста, оскільки він може не лише заявити/нагадати про свій проєкт, але й знайти собі продюсера, режисера чи команду для подальшої роботи. Хочеться, щоб можливість презентувати свій сценарій була доступною у кіносередовищі для тих, хто цього потребує», — коментує Олександра Сорохан, співорганізаторка заходу.

Захід буде проходити за всіма вимогами МОЗ з обмеженою кількістю гостей та учасників. Місце проведення — Kooperativ (вул. Січових Стрільців, 23А). Дата проведення — 22 грудня. Початок о 18.00.

Для довідки:

DreamCast — професійний кастинг-портал для кастинг-директорів, акторів та агентів. Він дає змогу розміщувати кастинги, завантажувати акторські відео- і фотоматеріали, а також в автоматичному режимі отримувати сповіщення про нові проєкти.

Terrarium — платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проєкт. Terrarium організовує інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....