10 травня виходить комедія «Душа компанії» з Меліссою МакКарті у головній ролі

Київський кінотеатр «Україна» запрошує на стрічку «Душа компанії», головну роль в якій виконала одна з головних жінок-коміків Голівуду.

За сюжетом головна героїня у свої сорок з гаком дізнається, що чоловік хоче з нею розлучитися. Тоді вона вирішує кардинально змінити життя і нарешті отримати диплом про вищу освіту, подавши документи в університет, в який тільки що вступила донька. Дуже швидко вона стає знаменитістю університетських соцмереж завдяки своєму таланту влаштовувати вечірки.

На гостей заходу очікує презентація фільму, фотоколл, розважальна програма, яку представить ведуча вечору – Катя Краснікова (ведуча весільних церемоній в телепроекті «Одруження наосліп» на телеканалі 1+1), частування від ресторану італійської кухні Fellini, яскраві коктейлі від ТМ Spruzzo Aperitivo та супер-призи від Bodo.ua.

Вечірка розпочнеться о 20:00, а перегляд фільму в «червоній» залі о 21:00.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....