Дзідзьо з’явиться в новому сезоні серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще »

На «1+1» відбудеться прем’єра серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще». У комедійному проекті глядачі впізнають уже улюблених героїв та побачать нових, ролі яких, зокрема, виконають популярні зірки українського шоубізнесу. Прихильники серіалу вже знають, що акторський склад поповнився Тіною Кароль, Євгеном Кошовим, Владом Ямою, Юрієм Ткачем, Лідією Таран, Катериною Осадчою. Також стало відомо, що роль у новому сезоні отримав український артист, тренер «Голосу. Діти» Дзідзьо.

На фото зі знімального майданчика улюблений артист мільйонів українців Дзідьо постає у звично яскравому образі. Проте, якого саме персонажа він втілить, творці проекту та сам артист поки тримають у таємниці. Але неочікувані пригоди разом з гуцулами герою Дзідзьо гарантовані.

За сюжетом комедійної історії, після того, як гуцульська делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка у столиці домоглася прокладання у Великих Вуйках дороги, приватний інвестор збудував готель, і село от-от може стати європейським курортом. Також креативний продюсер та актор проекту Юрій Горбунов розповідає, що глядачам цікаво буде спостерігати за розвитком особистих стосунків героїв: «Неочікувано будуть розвиватися стосунки Ірки та Штефка, кожен з яких має непростий характер. Та особливо глядачам доведеться похвилюватися через майбутнє мого персонажа Івана та його обраниці Галини, роль якої виконує Надія Мейхер. Вони будують свою родину вже у Великих Вуйках, а столичній жінці Галині до простих сільських умов треба ще призвичаїтися».

Окрім того, стало відомо, що на глядачів чекають пікантні сцени за участі Івана у виконанні Юрія Горбунова та Галини, роль якої втілила бронзова призерка «Танців з зірками» Надія Мейхер.

Проект «Великі Вуйки. Вдома краще» стане продовженням осінньої комедійної лінійки серіалів «1+1», до якої також увійшов новий сезон «СидОренки-СидорЕнки» та лірична комедія «Рідня», в якій одну з ролей виконує український продюсер, артист на шоумен ПТП (Потап). Прем’єра комедії «Рідня» відбудеться вже незабаром.

Лучшие сериалы в истории

Турецкие сериалы 2020: 10 лучших фильмов

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Не пропустіть прем’єру україномовної комедії «Великі Вуйки. Вдома краще» 30 листопада о 20:45 на «1+1».

+