Джон Малкович в трейлері серіалу «Вбивства за алфавітом»

Amazon Prime Video опублікували перший трейлер міні-серіалу «Вбивства за алфавітом» за однойменним твором Агати Крісті.

Головну роль детектива Еркюля Пуаро зіграв Джон Малкович. Також в серіалі знялися Руперт Грінт, Ендрю Бьюкен, Еймон Фаррен, Тара Фіцджеральд та інші.

Всього заплановано три епізоди, які поставить режисер Алекс Габассі ( «Хроніки Франкенштейна») на основі сценарію Сари Фелпс (міні-серіали «Великі надії», «Олівер Твіст»).

У центрі уваги сюжету виявляється головний персонаж, відомий бельгійський детектив, який в цей раз постарається розібратися в дивній жорстокої серії вбивств, що відбувається на залізниці.

Загадковий маніяк, який називає себе ініціалами АВС, вибирає жертв так, щоб їх імена починалися на букви в чіткому алфавітному порядку. До того ж після скоєння злочину негідник проводить лякаючий ритуал, який викликає величезні питання у будь-якого свідка: на тілах жертв злочинець залишає спеціальне керівництво-довідник, іменований ABC Railway Guide.

Кожна нова зачіпка, кожна нова доказ – це всього лише ще один привід піти по помилковому сліду. Злочинець завжди виявляється на крок попереду.

Однак Еркюль завжди вважався одним із найрозумніших і креативних детективів свого часу, саме тому навіть таке заплутане справу для нього виявляється класичним нестандартним досвідом, справжнім викликом, який Пуаро приймає з величезним ентузіазмом.

Роман «Вбивства за алфавітом» був написаний Агатою Крісті і виданий в 1936 році.

Твір раніше вже екранізували – в 1965 році, де Пуаро зіграв Тоні Ренделл. У 1992-му воно стало основою для епізоду телесеріалу «Пуаро» з Девідом Суше.

Джеймс Прічард, правнук знаменитої письменниці, продюсує проект.

Вихід серіалу був перенесений на 1 лютого 2019 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...