Документальний серіал про карантин HomeArrest: дивитися онлайн

На екрани вийшов документальний серіал HomeArrest (перший міжнародний серіал про глобальний карантин) від кінокомпанії KorvinProduction, що розповідає про те, як люди по всьому світу переживають глобальну кризу і адаптуються до змін. Серіал став першим документальним проектом у жанрі RemoteKino: знімальна група і учасники проекту працювали з дому.

Епідемія охопила світ. Людство, раніше не стикалося з такою загрозою, вони важко адаптуються до зміни звичного способу життя, уповільнення економіки, обмеженням свобод. Жителі різних країн, національностей, переконань, віку, кольору шкіри, віри проходять через одні й ті ж стадії прийняття негативних змін – спочатку вони заперечують серйозність хвороби, потім стають агресивними, потім занурюються в депресію і, нарешті, приймають новий світ. Чотири серії фільму так і називаються – «Заперечення», «Гнів», «Депресія», «Прийняття».

В ізоляції люди розкриваються – вони не бояться задавати собі і світу гострі питання. Чи винен Китай у поширенні вірусу? Чому коронавірус називають «вірусом правди»? Чи варті врятовані життя людей похилого віку краху економіки і майбутнього молоді? Як карантин вплине на психіку людей? Яку роль священики зіграли в поширенні хвороби в різних країнах? Повернемо ми собі ті свободи, які були обмежені? Шестеро людей у ​​Вашингтоні, Лондоні, Парижі, Турині, Кельні і Москві розмірковують на своїх мовах про сьогодення і майбутнє.

Є надія, але страх залишається: раптом вакцину так і не розроблять або не встигнуть розробити, коли захворієш саме ти. Де немає визначеності, там починається територія тривоги. Про це розмірковують герої проекту, а насправді – кожен із нас.

Катерина Кузнєцова, продюсер Korvin Production: «Чи правильний зараз час, щоби знімати кіно? По-моєму, саме час. Сьогодні наші цінності перевіряються на міцність. Глобальна ізоляція дає відчуття єднання і причетності, адже ми зараз не самотні в своїх страхах і труднощах».

KORVIN PRODUCTION – молода кінокомпанія, що стала піонером нового жанру #RemoteKino. В його основі лежить ідея дистанційних зйомок в епоху карантину, коли і режисери, і актори, і глядачі знаходяться під замком. Перший документальний фільм у жанрі #RemoteKino, HOMEARREST про те, як люди з різних куточків планети справляються з самоізоляції.

Я ты он она смотреть онлайн

+