Дмитрий Комаров с женой Александрой Кучеренко
Дмитрий Комаров с женой Александрой Кучеренко

Ведучий та автор популярного тревел-шоу «Світ навиворіт» на «1+1», відомий український мандрівник Дмитро Комаров став головним героєм свіжого випуску «КП в Україні». В ексклюзивному інтерв’ю мандрівник розповів про святкування 10-річного ювілею програми, пригоди під час зйомок китайського сезону та про сімейне життя з дружиною Олександрою Кучеренко.

Рівно 10 років тому, 11 грудня, в ефірі каналу «1+1» вийшов перший випуск програми «Світ навиворіт». На честь 10-річчя проекту команда тревел-шоу зараз готує для всіх глядачів особливий сюрприз.

«Коли я дивлюся перші випуски, які повторюються зараз в ефірі, мені постійно хочеться зробити зауваження цьому хлопцю з довгим волоссям, розповісти, що він робив не так. Але в цих перших програмах є своя щирість, дитяча безпосередність. Тоді ж все робилося експромтом, я вчився знімати, експериментував. Зараз готуємо глядачам сюрприз до 10-річчя, покажемо особливі випуски», – зізнався телеведучий під час інтерв’ю.

За словами Дмитра Комарова, у китайському сезоні тревел-шоу на глядачів чекає ще багато цікавих історій  –  подорожі в мегаполіси і джунглі, клонування домашніх улюбленців в лабораторіях, скачки на верблюдах у найхолоднішому регіоні країни – Внутрішній Монголії, а також чайні церемонії.

«Ви побачите, як пачка чаю може коштувати дорожче, ніж квартира в центрі Києва. Більше 100 тисяч доларів за пачку – і його купують. А я спробував чай, який коштує як непогана машина – близько 13 тисяч доларів за упаковку. Я одразу попросив порівняти його з чаєм за 20 доларів. І, на мій подив, різниця в смаку відчувається. Чай, як віскі, – з роками набирає ціну і смак», – поділився мандрівник.

Нещодавно Дмитро Комаров відсвяткував першу річницю одруження з телеведучою Олександрою Кучеренко. В інтерв’ю він також розповів, чи подобається йому подружнє життя:

«А як сімейне життя може не подобатися?! Все найцінніше, що у нас є, це сім’я. Незважаючи на те, що я звик завжди бути десь на ходу, на бігу, на льоту в експедиціях, я дуже добре вжився в цю роль, мені подобається. Найголовніше – ми розуміємо один одного, цінуємо інтереси, поважаємо роботу один одного, тому сімейне життя ніяк не позначилася на моїй справі життя».