ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ

Немало українців мріють придбати власну квартиру, але не всі мають необхідну суму для її купівлі. Відтак забудовники пропонують квартири на виплат. Для них це один з ефективних інструментів залучення інвесторів у свої проєкти, а для покупців — альтернатива кредиту. Що означає придбати нерухомість на виплат, і чи вигідне розтермінування для інвесторів?

Квартира на виплат від забудовника: нюанси

Якщо вас цікавить нерухомість у новобудові, то у вас два шляхи: внести всю суму відразу або ж придбати квартиру на виплат (виплачувати частинами впродовж певного терміну). Зазвичай розтермінування пропонується до завершення будівництва, яке в середньому триває два-три роки. Деякі забудовники пропонують купити нерухомість на виплат на п’ять, сім чи навіть десять років.

Залежно від термінів розрізняють:

  • Короткострокове розтермінування. Надається від декількох місяців до 2 років. Зазвичай покупець має сплатити суму до завершення будівництва об’єкта. Початковий внесок становить близько 25% від вартості квартири. Деякі девелоперські компанії, щоб привернути увагу інвесторів до проєкту, пропонують спочатку внести 10% і навіть менше. Розмір відсоткової ставки часто нульовий, але вартість квадратного метра не фіксується.

  • Довгострокове розтермінування. Надається від 2 до 5, іноді — до 10 років. Останні виплати покупець може здійснити вже після введення будинку в експлуатацію. Початковий внесок — від 5%. Відсоткова ставка — 3–10%. Продажі на таких умовах використовуються рідко, оскільки для забудовників цей варіант економічно невигідний.

Зазначимо: якщо суму не виплачено повністю, забудовник не може передати інвестору право власності. Саме тому необхідно укласти попередній договір або договір купівлі-продажу майнових прав із розтермінуванням платежу. Документація є гарантією, що покупець після виплати всієї суми оформить право власності на квартиру.

Розтермінування чи кредит: що вибрати?

Розтермінування від забудовника та кредит часто плутають, але це не одне й те саме. Є суттєві відмінності.

  • Джерело фінансування. Квартира на виплат — це забудовник. Кредит — це банк. Зазвичай переплата за квартиру, яку придбали на виплат, значно менша, ніж коли йдеться про кредит.

  • Початковий внесок. Мінімальний початковий внесок за квартиру при оформленні кредиту становить 20%, а при розтермінуванні — варіюється від 5% до 80%.

  • Сума оплати та строки. Розтермінування зазвичай пропонується на 1–3 роки, а кредит — до 30 років. У першому випадку платежі вищі, але покупець може швидше розрахуватися, тоді як кредит меншими сумами доведеться виплачувати довше.

  • Процес оформлення. Квартира на виплат оформляється швидше, ніж кредит.

Отже, купувати квартиру на виплат — це вигідна схема придбання житла на первинному ринку нерухомості. Варіант відмінний для тих, хто готовий спочатку внести хоча б четверту частину всієї суми, а залишок — впродовж декількох років. Якщо вам необхідно розтягнути виплати на декілька десятків років, краще вибрати кредит.

Де можна придбати квартиру на виплат у Києві?

Вигідні умови пропонують забудовники нового поліфункціонального району RYBALSKY, що зводиться на березі Дніпра. Інвесторам необхідно спочатку заплатити 30% від вартості квартири, а залишок вносити частинами впродовж трьох років. Докладніше з умовами можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту.

Що мотивує інвестувати у квартири в RYBALSKY?

  • Престижне розташування. До парку «Наталка» — 2,5 км, до Поштової площі — 3 км, до Контрактової площі — 4 км.

  • Насичена внутрішня інфраструктура. Заплановано кав’ярні та ресторани, beauty-студії й фітнес-клуб, модні шоуруми і магазини товарів першої необхідності, а також офісні простори. Відкриється освітній комплекс RYBALSKY Family Port, який включає дитячий садок, середню школу, різні студії розвитку й спортивні секції та гуртки.

  • Інноваційна система безпеки. Для доступу на територію резидентам видаються персональні картки. Зони загального користування перебувають під відеоспостереженням. Внутрішні двори зачинені для проїзду автівок. Запроєктовано підземний паркувальний простір.

  • Управляюча компанія ATMOSFERA. Компетентним спеціалістам можна доручати розв’язання різноманітних повсякденних питань. Після введення об’єкта в експлуатацію зі смартфона можна оплачувати комунальні та сервісні рахунки, стежити за прибудинковою територією, замовляти клінінг тощо.

Якщо ви хочете дізнатися більше про купівлю квартири на виплат у ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ, телефонуйте та приїжджайте до відділу продажу.