Чоловічі світшоти з принтами

Є такий вислів “За модою не варто слідувати, її потрібно відчувати”. Так і є. Люди навчились прислухатись до своїх потреб, що неминуче відображається на їхньому вбранні. А потреби сьогодні полягають в наступному – тобі має бути зручно та комфортно в тому, що ти носиш щодня. І чоловіки в цьому питанні не виняток. Тому street style надовго розмістився в сучасному чоловічому образі. Світшоти для хлопців є невід’ємною частиною вуличного стилю, який ще називають кежуал. Та як їх впізнати з-поміж інших варіантів?

Що робить чоловічу кофту світшотом?

Світшот схожий на чоловічу кофту з довгим рукавом, яка все ж має певні особливості:

  1. Вільний крій. Через це його часом плутають з худі. Однак останній виріб має кишені, іноді застібки та звісно ж, його важко уявити без капюшона. Чоловічі молодіжні світшоти можуть похизуватися відсутністю цих атрибутів.

  2. Ще одна особливість – круглий виріз горловини з трикутною вставкою по центру, під коміром. Наразі ця вставка – елемент вирізнення та декору. Спортивний стиль світшоту відправляє нас у його минуле, де він слугував уніформою для спортсменів. Тоді трикутник мав спеціальну підкладку, яка прибирала піт з шиї.

  3. Характерною рисою є наявність еластичних резинових вставок на манжетах, комірі та в нижній частині виробу.

  4. Матеріал, який використовують для пошиття світшотів, переважно трикотаж.

Які бувають різновиди світшотів?

Як і будь-яка трендова річ, світшот не може бути безликим. Класичний варіант скоріше за все буде однотонним, але з невеликим написом – логотипом. Більш оригінального вигляду чоловічі брендові світшоти набувають з яскравими вставками інших кольорів на рукавах чи на передній частині виробу.

Не менш ефектні екземпляри з принтом. Мало того, дизайнери рекомендують у сезоні осінь-зима 2020-2021 не соромитись та включити свою фантазію на повну. Химерні малюнки, написи, які покривають річ повністю, різноманітні круті візерунки, абстракції, малюнок неба, принт карти або ж обличчя – саме те, що дозволить вам почуватися чоловікам модно та стильно, одягнувши такий світшот.

Варіанти світшотів з принтами

В першу чергу – це прекрасна ідея подарунку для друзів, близьких та колег. Оригінальні написи доповнюють витриманий, зручний та практичний одяг. Можна підібрати річ вже з існуючого широкого асортименту варіантів. Або, якщо нічого вартого уваги не впало у око, зверніться за допомогою до інтернет магазинів, які пропонують послугу індивідуального вибору принту.

Вам продемонструють цікаві написи англійською, українською і навіть суржиком. Одночасно, ви завжди можете запропонувати :

  • свій іронічний вислів;

  • частину тексту улюбленої пісні;

  • «крилатий» вислів недолугих політиків, який став мемом;

  • мотиваційну фразу, яка запалює саме вас.

Як не дивно це звучить, та світшоти чи футболки з принтом логотипу фірми або ж компанії, можуть сприяти поліпшенню внутрішнього мікроклімату та згрупуванню працівників. Це своєрідна оригінальна зовнішня ознака, за допомогою якої свій ідентифікує свого. Такий собі ефект банди чи таємного товариства для обраних. А якщо до логотипу додати псевдо працівників чи їхні улюблені мотиваційні вислови, тоді вони відчують, що вони і їхня робота важливі.

Брендові українські світшоти

Україна не відстає від світу модних тенденцій. Молодіжний стиль займає широку нішу в українському виробництві одягу. Напевне це через те, що у нас чимало молодих та амбітних підприємців, які прагнуть змінити статус країни, як сировинної бази, і продемонструвати цілому світові своє справжнє обличчя. Обличчя повноцінного та креативного виробника з широким асортиментом товару.

Вже сьогодні ви можете недорого придбати модний український світшот з принтом, який є символом street style. Не чекайте 2-3 тижні із-за кордону кота в мішку, який в результаті, може не виправдати ваших очікувань. Іноді ганяючись за привидом модного іноземного бренду, не помічаємо свого.

Обирайте своїм серцем, свій світшот у свого виробника.