Check-in. Україна: нове тревел-шоу стартує 17 жовтня

17 жовтня на телеканалі НЛО TV вийде новий сезон тревел-шоу «Check-in». Цього разу команда проєкту вирушить у подорож Україною. «Check-in. Україна» виходитиме по суботах об 11:30.

«Світова пандемія сильно вплинула на наш проєкт «Check-in». Команда готувалася вирушити у подорож країнами Азії, але довелося швидко змінювати плани, враховуючи ситуацію. Втім, закриття кордонів дозволило знову звернути увагу на нашу країну. Колись хлопці вже досліджували Україну з проєктом «Міста», цього разу вони покажуть новий погляд на внутрішній туризм. Упевнений, українці дізнаються багато нового навіть про ті місця, у яких живуть багато років», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У новому сезоні тревел-шоу «Check-in» вирушає до країни, де все є – сафарі, піраміди, кольорові пустелі, замки, круті туси та неймовірні люди. І це – Україна! Команда вирішила дослідити всі регіони нашої країни, щоб дізнатися, куди варто поїхати усім любителям подорожувати. Ведучі Євген Славкінський та Ілля Луценко розкажуть про те, як провести час у великих містах – Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Львів та інші. А також про місця, які можуть позмагатися у красі і цікавості з будь-якими іноземними – Олешківські піски, острів Бірючий, станція «Памір», рожеве озеро в Херсонській області, Актівський каньйон тощо. У «Check-in. Україна» ви побачите, як багато в нашій країні незвіданих цікавинок, вартих уваги кожного.

«Ми ретельно готувалися до подорожі в Азії – Китай, Японія, Корея, Тайвань тощо. Все спланували, оплатили всі перельоти, отримали візи… І тут стався світовий колапс, приблизно за тиждень до вильоту закрили кордони… У новому сезоні у ролі ведучих  глядачі мали побачити Іллю Луценка та Альону Мороз, але з цим ковідом все пішло шкереберть, і в останню мить мені довелося замінити Альону в кадрі.

Зйомки в Україні нагадали мені зйомки в США. І там, і у тут – наче подорожуєш в кордонах однієї країни, але від регіону до регіону все дуже різне, і тому мандрувати по-справжньому цікаво. Ну, і звісно, пригод в дорозі було чимало – все ж таки і країна у нас колоритна, і люди.», – ведучий, режисер Євген Славкінський.

+