Бокс-офіс 24-26 серпня: Шалено багаті азіати підкорюють прокат

Як то кажуть, багаті стають все багатшими. А «Шалено багаті азіати» – фільм саме про цих найбагатших, які далеко не завжди плачуть, хіба що в латиноамериканських серіалах, став багатшим на 25 мільйонів доларів у свій другий вікенд. Картина з вельми скромним за голлівудськими мірками постановочним бюджетом в 30 мільйонів доларів, після другого вікенду в Північній Америці має у своїй скарбничці 76,8 мільйона доларів. А міжнародний прокат, в тому числі в заповітному для каси Китаї, практично не починався.

Картина демонструвалася на 3526 екранах в Північній Америці, що є не найбільшою цифрою, і при цьому її збори в другій вікенд знизилися в порівнянні з першим на рекордно малу величину в 6%. А ще один, просто феноменальний результат був у минулу суботу. У порівнянні з попередньою спад зборів був… 0(нуль!)%.

Перше місце за результатами бокс-офісу було фільму забезпечено. Судячи з ульта-низького спаду відвідуваності в другій уікенд про картину пішла хороша чутка. Як і слід було очікувати, в перший уїк-енд фільм кинулися дивитися американці азіатського походження, яких не балують їх образами на екрані, на відміну від великої кількості картин про афро-американців або за їх участю. Все частіше в американських фільмах і на телеекранах ми бачимо сім’ї, змішані в расовому відношенні, але в переважній більшості один з членів такої сім’ї – афро-американець чи американці латиноамериканського походження. Азіати (в Америці Asians – не образливе слово) поки були слабо представлені в голлівудському кіно.

Але, судячи з рекордно низькому спаду відвідуваності, в другій вікенд на картину пішли в масовому порядку і представники білої більшості. До моменту написання цього матеріалу етнічний розклад глядачів, які подивилися «Шалено багатих азіатів», не був підрахований, але, гадаю, мої здогади будуть статистично підтверджені.

Друге місце за результатами вікенду після «акул капіталізму» зайняла доісторична грізна акула «Мег: Монстр глибини» з 13 мільйонами північноамериканських зборів, які тепер перейшли приємний, але, не як у минулому заповітний, рубіж у 100 мільйонів «домашніх» зборів. Глобальний збір цієї страшилки-екшену перевалив за 400 мільйонів.

Схоже провалюється в прокаті комедія «Іграшки для дорослих». Незважаючи на те, що головну людську роль у напівкукольному фільмі грає до сих пір надійна в касовому відношенні Мелісса Маккарті, картина зібрала всього 10 мільйонів доларів у перший вікенд. Це забезпечило їй третє місце за результатами вікенду, що не обіцяє нічого хорошого дуже вульгарному за мовою фільму, що коштував у виробництві 40 мільйонів доларів. Тим більше, що лялькові персонажі картини мало відомі в іншому світі.

На закінчення комплімент Тому Крузу. З 8,1 мільйонами доларів у цей уїк-енд його чергова «Місія нездійсненна: Фоллаут» посіла четверте місце і довела «домашні» збори до 194 мільйонів. А по всьому світу – до 538 мільйонів.

ЧИТАТИ ЩЕ

Дженніфер Лоуренс: сексуальні фото

Дженніфер Лоуренс — не лише талановита актриса, а й символ стилю та елегантності. Її образи на червоних доріжках та в модних журналах завжди привертають увагу...

Євробачення: Історія Вогняної саги – дурна, але чесна комедія про пісенний конкурс

Комедія «Євробачення: Історія Вогняної саги» хльостко висміює все банальне і недолуге, що є в цьому пісенному конкурсі. Але разом із тим і ефектно виділяє сильні...

Як накачати ноги за допомогою фітнес-резинок

Фітнес-резинка - це напрочуд ефективний і зручний інструмент для тренування ніг. Незважаючи на свою простоту, вони надають широкий спектр вправ, здатних ефективно накачати та зміцнити...

Фітнес-резинки для рук: новий погляд на зміцнення м’язів

Фітнес-резинки стають все більш популярним засобом для тренувань, надаючи можливість ефективного зміцнення м'язів у домашніх умовах. Хоча вони спочатку були використані для тренування ніг та...