Bloomberg передбачив переможців «Оскару-2016»

Видання Bloomberg оновило інфографіку про характеристики всіх переможців премії «Оскар» з 1927 до 2015 року, повідомляє Bird in Flight.

Інфографіка враховує три номінації: найкращий фільм, актор та акторка першого плану. Усіх переможців можна сортувати за декількома характеристиками.

Виходячи з даних, у Bloomberg припустили, що «Оскар» має отримати блакитноока актриса з каштановим волоссям європейської зовнішності у віці 30 років, зростом 1,64–1,74 метра, яка раніше ніколи не отримувала і не номінувалася на «Оскар». Серед акторів перемогти має білошкірий 40-річний чоловік на зріст більше 1,83 метра з карими очима та каштановим волоссям, якого теж ніколи не номінували на «Оскар».

Цим характеристикам найбільше відповідають Сірша Ронан та Шарлотта Ремплінг серед актрис, а також у Майкла Фассбендера та Метта Деймона – серед акторів.

А найкращим фільмом мають визнати драму виробництва Columbia Pictures, яка йде 121–160 хвилин, випущена наприкінці року, мала бюджет близько $40 млн, а у прокаті зібрала $290 млн. Кожен із восьми фільмом-номінантів на головний «Оскар» має по два- три збіги з цими критеріями.

+