На ютуб-каналі Entertainment One UK опублікували трейлер фільму «Стен і Оллі» з Джон К.Райллі, Денні Х’юстоном і Ширлі Хендерсон в головних ролях.

Фільм заснований на реальній історії коміків Стена Лорела і Олівера Харді. Вони стали однією з найбільш популярних комедійних пар в історії кіно. Режисером картини виступив Джон С.Берд ( «Вініл»). А сценарієм займався Джефф Поуп ( «Філомена»).

Колись давно ці двоє були найкращим комедійним дуетом в Голлівуді. Вони займали перші місця в рейтингу, їхні обличчя знав весь світ, а жарти були незрівнянні. Два чоловіки, які тренувалися в комічності і уявити собі не могли, що доб’ються настільки великої популярності.

Після першого вдалого виходу на них звернули увагу відомі продюсери. А після кількох виступів в кіно про них знав весь світ. Хлопці купалися в славі і насолоджувалися вишуканим сучасним світом.

Їх популярність росла, але війна відібрала у всіх бажання жартувати. Вони, як і багато інших комедіанти залишилися без роботи. І навіть коли війна скінчилася і в світі настав мир, який вимагав хорошого гумору, друзі не змогли повернути колишню славу.

У 1953 році друзі відправляються в гастролі по Великобританії, вони сподіваються не тільки повернути свою популярність, а й спробувати себе в новому дітищі. Кіно – мистецтво, яке зі стрімкою силою набирає популярність. У нього хочуть потрапити всі, адже це може забезпечити популярність на кілька десятиліть.

Світова прем’єра «Стена і Оллі» запланована на 11 січня 2019 року.