Гнездо горлицы

Режисер фільму «Гніздо горлиці» Тарас Ткаченко відмовився від участі в основній конкурсній програмі Московського Міжнародного Кінофестивалю (ММКФ).

«Ще раз дякуємо фестиваль за запрошення, але ми відмовляємося від участі в конкурсі на знак солідарності з Сенцової, Кольчеко і з людьми, які стоять на фронті», сказав Ткаченко.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що «Гніздо горлиці» потрапив до основного конкурсу ММКФ. Цей факт відразу ж викликав напружені дискусії серед українських кінематографістів.

Стрічка розповідає про українську емігрантку Дарину, яка відправляється на заробітки в Італію. У своєму рідному селі на Буковині вона залишає чоловіка і дочку. За два роки, проведені в іншій країні, життя Дарини та її сім’ї істотно змінилося. І коли вона повертається додому, то виявляється, що жінка носить дитину від італійського роботодавця.

В основу сценарію покладено однойменний роман Василя Мельника. Головні ролі в картині виконали Римма Зюбіна і Віталій Лінецький, для якого ця роль стала останньою. Картина знімалася в копродукції з Італією.

Основний конкурс ММКФ включав 14 фільмів з різних країн.

https://www.youtube.com/watch?v=Qz1O6Y39g0Q