Антагоніст серіалу «Відважні» актор В’ячеслав Василюк розкрив секрет сімейного щастя

Відомий український актор і ведучий В’ячеслав Василюк зіграв роль полковника в новій детективній драмі «Відважні», прем’єру першої серії якої телеканал «Україна» покаже у понеділок, 6 квітня, о 18:00. На знімальному майданчику актор розповів про стосунки з дружиною, молодшою за нього на 18 років.

Фільмографія українського актора В’ячеслава Василюка вражає – понад 140 зіграних ролей у вітчизняних фільмах та серіалах. Здавалося б він переграв усіх можливих персонажів, але ні. У новій драмі каналу «Україна» В’ячеславу дісталася роль полковника Кириченко – це негативний герой, який здійснює нагляд за всіма інноваційними проектами в поліції, одним з яких є жіночий підрозділ з протидії домашнього насилля, яким керує його колишня дружина Інга Долинська. Сам артист зізнається – те, що його затвердили на роль, стало справжньою несподіванкою, адже і зовні, і внутрішньо він далекий від свого героя.

На знімальному майданчику актор розповів, що постійно займається саморозвитком, вчить іноземні мови і пише сценарії. А підтримує в усіх починаннях В’ячеслава його молода дружина.

«Вона мене завжди підтримує. Бувають періоди, коли немає роботи, довго не запрошують на кастинги, не дають ролі, особливо січень-лютий – це дуже важкий час для актора, коли продюсери роблять нові бюджети, передивляються сценарії. Кіно приблизно прокидається з березня. Дружина завжди каже: «Слав, не хвилюйся, все буде нормально. Поки ти вдома, давай подивимось хороше кіно або розвіємось, поїдемо в інше місто, сходимо в театр», – розповів В’ячеслав Василюк на знімальному майданчику серіалу «Відважні».

А похід у театр для них, як окремий ритуал. Актор зізнається, вони з дружиною 4-5 разів на місяць відвідують театр, дивляться нові постановки. До того ж, за словами В’ячеслава, у побуті з молодою обраницею теж не виникає жодних проблем, тож це саме та жінка, яку він шукав:

«Чому така велика різниця у віці? Можливо, я шукав її так довго – 20 років, щоб знайти саме таку дружину, з якою ми так сходимось. Колись мій педагог казав, що кохання – це як 2 половинки яблучка, коли вони співпадають, то ви одне ціле, а коли ні, то воно гниє, і тоді треба або починати життя з початку, або мучитися далі. Ну, краще почати з початку».

+