Акторка серіалу «Тінь зірки» Анна Кошмал: сім’я – не для соцмереж

На телеканалі «Україна» триває показ 20-серійної картини «Тінь зірки», одну з ролей в якій виконує популярна акторка Анна Кошмал. Дівчина грає сестру популярної співачки Ренати – Настю, яка працює в кондитерській. Анна розповіла, чи любить готувати сама і чим займалась на карантині.

Навесні, під час строгого карантину, Анна Кошмал робила корисне веганське печиво і відправляла його підписникам. Акторка, яка вже 5 років не їсть продукти тваринного походження, зізнається, що дуже любить готувати.

«На карантині у мене, як і у всіх, з’явилось дуже багато вільного часу, і мені хотілося щось робити для людей. Знайшла для себе цю нішу тільки на час карантину. Та щойно вийшла на роботу, на жаль, часу і сил на це не залишилось», – розповідає Анна Кошмал.

Як відомо, артистка заміжня і виховує сина. За її словами, самоізоляція не стала причиною конфліктів в її сім’ї. Навпаки, для Анни карантин став прекрасною можливістю присвятити себе повністю родині.

Тень звезды
Тень звезды

«За цей час було усунуто дефіцит уваги, ніжності, проведення часу разом. Тому, навпаки, було дуже сумно знову розлучатися, розходитися по роботах після такого подарунка у вигляді відпочинку через карантин», – зазначила акторка серіалу «Тінь зірки» на каналі «Україна».

Також Анна розповіла, що не публікує свою сім’ю в соцмережах, тому що вважає, «що щастя любить тишу».

Як повідомлялося раніше, картина «Тінь зірки» розповідає про поп-діву Ренату Мартін. Несподівано вбивають її фанатку, яка скопіювала образ зірки. Відтоді Рената розуміє, що у неї немає жодної близької людини, яка здатна її захистити.

Виробництвом серіалу займалась компанія «Українська Продакшн Студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2019 році.

+