Актриса серіалу «Відважні» Дар’я Петрожицька: я не знайомлюся з хлопцями в інтернеті

Популярна українська акторка Дар’я Петрожицька зіграла одну із головних ролей у детективній драмі «Відважні», прем’єру другого сезону якої канал «Україна» покаже вже 2 листопада о 17:00. Зірка зізналась, чи підтримує стосунки з колишнім чоловіком та чому проти знайомств у соціальних мережах.

Акторка Дар’я Петрожицька, яка втілила роль Уляни – IT-фахівця спеціального підрозділу поліції з боротьби із домашнім насильством, розповіла про особисте. Зірка прокоментувала свої відносини з колишнім чоловіком.

«Ми друзі, але зараз мало спілкуємось. Іноді можемо запитати, як справи, потім годину проговорити і нормально, – поділилася зірка серіалу «Відважні» каналу «Україна», акторка Дар’я Петрожицька. – Здається, в нього дівчина є, тому наші розмови трішки припинилися».

Дарья Петрожицкая
Дарья Петрожицкая

Проте акторка не залишається без уваги чоловіків – їй постійно пишуть шанувальники зі сподіваннями познайомитися. А у зірки на це є своє особливе бачення:

«Я якось взагалі не дуже знайомлюся з хлопцями. Особливо у переписках. Якось з часом, з віком зрозуміла, що ціную тих людей, які поряд. Я маю, мабуть, познайомитись з людиною по-справжньому. Тому що пишуть дуже багато, і кожен з них думає, що він особливий. Звичайно, він особливий, але для мене їх дуже багато. Комусь, наприклад, відповісти, а комусь ні – це негарно. У мене дуже багато цих запитів, час від часу заходжу і відповідаю всім людям і буває, що натикаюсь на не дуже приємні СМС. Я для себе вирішила, що тепер краще буду їх ігнорувати, щоб не псувати нерви ні собі, ні людям», – розповіла Дар’я Петрожицька.

+