Дана Абызова

У понеділок, 31 серпня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра перших серій другого сезону мелодрами «На твоєму боці».

Акторка Дана Абизова, яка втілила в картині головну жіночу роль – нейрохірурга Анастасії Стрілецької, відверто розповіла, з якою проблемою зіткнулася на зйомках і чому була змушена вдатися до допомоги медпрепаратів.

Популярна акторка Дана Абизова зіграла одну з головних ролей у мелодрамі «На твоєму боці» каналу «Україна». Друга частина популярного серіалу розповість про зміни в житті нейрохірурга Анастасії Стрілецької і її коханого Максима Грінчука.

На знімальному майданчику картини Дана Абизова зізналася, що цей проект навчив її багато чому, але головна цінність для акторки в тому, що вона змогла продемонструвати свої сили в екстремальних сценах і побороти страх крові. Але ось під час зйомок на стайні зірка телеекранів була змушена вдатися до медичної допомоги.

«За сюжетом на коні скачуть Максим і Аліна – це нова героїня. Мені ж у цій історії скакати не доводилося. Але взагалі в кіно такий досвід у мене був, – поділилася акторка Дана Абизова. – Тут була буквально одна сцена, де Макс катає Настю на коні – повільно, у спокійному темпі. Але, зізнаюся чесно, у мене алергія на коней, тому на зйомках доводилося пити пігулки».

На твоей стороне
На твоей стороне

Але незважаючи на це, у акторки прекрасне ставлення до цих та інших тварин. Зірка зізнається – домашніх улюбленців у неї поки немає, та й, за іронією долі, її чоловік, актор Олексій Морозов теж алергік.

«На жаль, домашніх улюбленців у нас немає, тому що я вкрай рідко буваю вдома. Мрію про собаку. У дитинстві у мене були коти – і я їх обожнюю, але собаку теж завжди хотілося! Правда, у чоловіка алергія на котів і собак», – розповіла артистка.