Акторка серіалу «Шуша» Анастасія Паніна розповіла про стосунки з чоловіком-актором

Сьогодні, 9 листопада, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 16-серійної детективної мелодрами «Шуша» виробництва кінокомпанії Star Media і каналу «Україна». Головна героїня історії – експерт-криміналіст Олександра Ладиніна, яка замість романтичного побачення краще вирушить на прогулянку місцем злочину. У свої 35 вона незаміжня і всі сили віддає роботі. А ось в особистому житті виконавиці ролі Ладиніної, популярної акторки Анастасії Паніної, все зовсім інакше. На знімальному майданчику серіалу вона розповіла, чи є в їхніх стосунках з чоловіком, актором Володимиром Жеребцовим, місце конкуренції і як подружжю вдається поєднувати успішну кар’єру з вихованням доньки.

За словами Анастасії, її героїня Шуша в новій картині – жінка досить жорстка, сама акторка набагато м’якша й абсолютно по-іншому реагує на різні ситуації. У артистки творча сім’я – і вона, і чоловік Володимир Жеребцов знялися в близько семи десятках картин, але гонки чи непорозумінь з цього приводу в їхніх стосунках, каже Настя, немає.

«Ми дорослі самодостатні люди, які там гонки можуть бути? Ми так рідко бачимося, що ще ганятися одне за одним… потрібно отримувати максимум задоволення від спілкування. Щойно Володя поїхав з Києва, як я приїхала. Сім’я – це не те місце, де треба бути конкурентними одне одному», – говорить Анастасія Паніна.

Стосунки зіркової пари почалися 10 років тому. Зараз вони затребувані в професії, щасливі в шлюбі та виховують доньку Сашу.

сериал шуша

«Кар’єрний рух не заважав становленню сім’ї і народженню дитини – воно якось плавно одне в інше перетікало, – розповідає акторка. – Це все разом досить гармонійно існує. Ти вже приймаєш обставини, як є, і залежно від цього формуєш свою зайнятість».

Нагадаємо, в центрі сюжету 16-серійної картини «Шуша» – криміналіст Олександра Ладиніна. Коли у відділ приходить новий начальник – швидкий і кмітливий Власов, її життя круто змінюється. Ладиніна впізнає в ньому Ілюшу, з яким вони колись ходили до дитячого садка. Шуша – саме так називала себе в дитинстві Шура, поки не навчилась вимовляти літеру «р». Колись між Сашею та Іллею був роман, але відтоді пройшло 18 років, і Ладиніна впевнена, що колишнє ніколи не повернеться.

Ролі в картині також виконали актори Іван Оганесян, Сергій Деньга, Олена Коренєва, Олександр Данильченко, Ксенія Мішина, Данило Мірешкін, Олександр Бегма та інші.

Режисер-постановник – Алік Будьонний. Оператор-постановник серіалу – Юрій Дунай. Продюсери – Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Вікторія Корогод, Артем Доллежаль, Влад Ряшин. Виробництвом фільму займались канал «Україна» і компанія Star Media.

+