Актори серіалу «Виклик» розповіли про надзвичайну подію під час зйомок

На зйомках серіалу «Виклик» рятувальникам довелося гасити справжню пожежу кіношною технікою

Канал «Україна» розпочав показ прем’єрних серій кримінальної драми «Виклик» про героїчну професію рятувальника. Актори Сергій Кучеренко і Геннадій Попенко, які виконали головні ролі в картині, розповіли про надзвичайну ситуацію, яка сталася прямо під час зйомок одного з епізодів.

Здавалося б, зйомки серіалу – запланована дія, проте іноді це буває далеко не так. Наприклад, один із епізодів серіалу «Виклик» знімали на будівництві на ДВРЗ, а неподалік від майданчика сталася надзвичайна ситуація.

«Влітаємо на балкон 6 поверху однієї з висоток, все так красиво виглядає, а тут бачимо – щось горить. Реально дим, полум’я – зовсім поруч гаражний кооператив зайнявся. Це 500 метрів від нашого майданчику. А з нами були 2 пожежні машини і рятувальники. Хлопці швиденько під’їхали до гаража, а вже полум’я перекинулося на другий, проте вони бігом погасили пожежу», – розповів актор Геннадій Попенко, який зіграв майора ДСНС Клименка в серіалі «Виклик».

І лише після гасіння, на горизонті з’явилися інші рятувальні машини. Потім вже знімальна група довідалася, що люди, побачивши пожежу, викликали представників служби ДСНС, а ті через київські затори їхали близько 15 хвилин. Та інколи, на жаль, цього достатньо, щоб сталося лихо.

Актор Сергій Кучеренко, який зіграв роль командира рятувального загону Лиховія, зазначив, що під час зйомок серіалу вся професійна техніка ДСНС заправлена і готова до наступного виклику. Адже професіонали зі служби, хоча і намагалися постійно бути присутніми на зйомках фільму, проте, за потреби зривалися на допомогу.

«Коли хлопці приїжджали до нас на зйомки, вони були на зміні, але поки викликів не було, працювали над серіалом. Тому, уявіть, у кіно всі машини повністю завантажені і заправлені! Всі балони з киснем, все обладнання робоче! Бо, якщо, щось траплялося, вони зривалися і їхали на виклик», – поділився актор Сергій Кучеренко.

40-серійна кримінальна драма «Виклик» – це історія про хлопців, які щодня рятують людські життя. Серіал створювали у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, тому знімальній групі вдалося максимально реалістично показати всі небезпеки, на які щодня наражаються представники цієї професії.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...