Актор серіалу «Шуша» розповів, що в минулому займався жахливими речами

Актор Данило Мірешкін, який виконує роль слідчого Боброва в детективній мелодрамі «Шуша» на каналі «Україна», відверто зізнався, що допомогло йому вибратися з поганої компанії.

Данилові Мірешкіну всього 29, а він уже встиг знятися в близько п’яти десятках картин. У новому серіалі «Шуша» він грає оперативника. Як зізнається артист, його герой трохи нахабний і хамуватий, любить жінок, а жінки люблять його.

«Цей персонаж – один з найбільш упевнених за всю мою кар’єру. Він пре, як танк, він цілеспрямований, спокійний, сильний. Я і сам продовжую практикуватися в цьому напрямку. Це ті риси характеру, які я також намагаюся виховувати в собі», – зазначає Данило Мірешкін.

Однак виявляється, що в житті самого Данила був період, коли він потрапив у погану компанію. Змінити спосіб життя йому допомогли переїзд до столиці та педагоги в театральному інституті.

«Я за натурою завжди був невгамовний. Але саме стрибок в інтелектуальному, духовному розвитку стався вже в університеті. Тому що я поїхав з міста, де у мене була банда, ми займалися грабежами, розбоями, загалом, жахливими речами. Слава Богу, що я поїхав, тому що одну людину з тієї компанії посадили практично через місяць, – відверто розповідає актор. – Переїзд мене в певному сенсі врятував. У Києві мені пощастило з педагогами, тому що прийшов я людиною з вулиці. Вони дали мені інструменти, як розвивати себе».

Нагадаємо, в центрі сюжету 16-серійної картини «Шуша» – криміналіст Олександра Ладиніна. Коли у відділ приходить новий начальник – швидкий і кмітливий Власов, її життя круто змінюється. Ладиніна впізнає в ньому Ілюшу, з яким вони колись ходили до дитячого садка. Шуша – саме так називала себе в дитинстві Шура, поки не навчилась вимовляти літеру «р». Колись між Сашею та Іллею був роман, але відтоді пройшло 18 років, і Ладиніна впевнена, що колишнє ніколи не повернеться.

Ролі в картині також виконали актори Анастасія Паніна, Іван Оганесян, Сергій Деньга, Олена Коренєва, Олександр Данильченко, Ксенія Мішина, Олександр Бегма та інші.

Режисер-постановник – Алік Будьонний. Оператор-постановник серіалу – Юрій Дунай. Продюсери – Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Вікторія Корогод, Артем Доллежаль, Влад Ряшин. Виробництвом фільму займались канал «Україна» і компанія Star Media.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...