Актор Данило Каменський розповів про зйомки сцени сексу в фільмі про окупований Луганськ «Забуті»

22 серпня відбудеться українська прем’єра фільму про людей, що живуть в окупованому Луганську, «Забуті». А восени стрічка вийде в широкий прокат, пише CutInsight.

Сюжет фільму розгортається на Донбасі і обертається навколо долі молодої вчительки української мови Ніни, яка вимушена перепрофілюватися після того, як місто захопили бойовики. Обставини не дають їй можливості поїхати на підконтрольну територію України. Одного дня вона рятує від жорстокого покарання хлопця, який вивісив у місті український прапор. З цього моменту між ними зав’язуються дещо дивні, проте надзвичайно щирі стосунки.

Перші глядачі картини відзначають, що одним із найбільш емоційних її епізодів була сцена сексу між Ніною і хлопцем, якого зіграв Данило Каменський («Сторожова застава»).

Забуті
Забуті

«Це був мій перший досвід у таких відвертих сценах. Емоційно дуже важко, але тільки на етапі підготовки. Під час самої зйомки концентруєшся на тому, що відбувається, на своїх діях і діях партнера. Хвилювання відходить на другий план, хоча все ж залишається присутнім. У таких сценах важливо бути максимально зосередженим і віддаватися на повну», – поділився враженнями Данило.

Стосовно успішних відвертих сцен в інших фільмах, актор відзначає серіал «Американська історія жахів». «Вони естетичні, пропрацьовані, емоційні, доречні та чудово розкривають персонажів», – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше режисера фільму «Забуті» Дарія Онищенко розповіла про те, як реальні історії з життя використовувалися в сценарії картини, а також дала свій коментар стосовно сцени сексу в цій картині.

«Стосунки Андрія та Ніни в фільмі – це непростий пилкий роман, чи сексуальний потяг… скоріше це єднання душ. Ці дві людини знаходять один одного серед повністю сірого і жорстокого навколишнього світу. Вони радіють, що побачили розуміння в очах один одного, відчули, що потрібні один одному», – відзначила вона.

Як повідомлялося раніше, стрічка була відзначена Спеціальним Призом Журі на Варшавському кінофестивалі.

+